zaglowek-miekki-turystyczny-pianka-świnka-4camp-1
  • zaglowek-miekki-turystyczny-pianka-świnka-4camp-1
  • zaglowek-miekki-turystyczny-pianka-świnka-4camp-2

Zagłówek podróżny świnka

28,97 zł

(28,97 zł szt.) Brutto

Zagłówek turystyczny w postaci poduszki z włókna poliestrowego w kształcie rogala to praktyczny gadżet na każdą podróż - samolotem, pociągiem, autobusem czy samochodem.

Ilość
Obecnie brak na stanie

Zagłówek podróżny – podnieś komfort podczas wyjazdów

Podróże, szczególnie te na długich dystansach, bywają niezwykle meczące. Bez względu na środek transportu, najlepszym towarzyszem w pokonywaniu dalekiej trasy, jest zagłówek podróżny, który zapewnia komfortową pozycję, odciąża odcinek szyjny kręgosłupa i gwarantuje bezpieczeństwo podczas podróży. Dzięki niemu każdy wyjazd będzie przyjemniejszy.

Zagłówek turystyczny w postaci poduszki z włókna poliestrowego w kształcie rogala to praktyczny gadżet na każdą podróż - samolotem, pociągiem, autobusem czy samochodem. Wielogodzinne przebywanie w tej samej pozycji nie tylko znacznie obciąża nasz kręgosłup, ale i skutkuje dolegliwościami bólowymi w obrębie karku. Korzystanie zagłówka znacznie podnosi wygodę podróży i gwarantuje przyjemne zasypianie i czytanie, zabezpieczając jednocześnie odcinek szyjny przed niefizjologicznym wygięciem. Z powodzeniem można stosować go również jako przyrząd relaksacyjny w domowym zaciszu i w trakcie rekonwalescencji po zabiegu.

Ergonomiczny kształt poduszki zapewnia jej świetne dopasowanie do ciała, dając stabilne podparcie dla szyi i ramion. Zagłówek SP01 wykonany został z miłego w dotyku, a przy tym łatwego w czyszczeniu materiału. Elastyczna wypełnienie jest w pełni bezpieczne dla wrażliwej skóry. Lekka poduszka zajmuje niewiele miejsca, przez co doskonale sprawdza się na każdym wyjeździe. Możliwość prania zewnętrznej tkaniny zapewnia dłuższe użytkowanie zagłówka.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

+ Materiał: miękki i przyjemny w dotyku

+ Wypełnienie: włókna poliestrowe

+ Grubość: ok. 8 cm

+ Szerokość: ok 28 cm

+ Długość: ok 28 cm

+ Zapobiega bólom: szyi, ramion, kręgosłupa

+ Przydatna podczas: podróży, czytania, spania, wypoczynku

SP01 ŚWINKA
2021-05-19
Nowy produkt

Zobacz także

Komentarze

Dodaj opinię

Zagłówek podróżny świnka

Zagłówek turystyczny w postaci poduszki z włókna poliestrowego w kształcie rogala to praktyczny gadżet na każdą podróż - samolotem, pociągiem, autobusem czy samochodem.

Co sądzisz o tym produkcie?

16 innych produktów w tej kategorii