zaglowek-pompowany-turystyczny-zielony-4camp

Zagłówek podróżny pompowany zielony

31,97 zł

(31,97 zł szt.) Brutto

Samopompująca poduszka zapewnia stabilne podparcie karku podczas długich podróży. Zabierz ją ze sobą w drogę i zrelaksuj się nawet podczas najdłuższej jazdy autem czy lotu.

Ilość
Obecnie brak na stanie

Samopompująca, zielona poduszka - komfort podróży na wyciągnięcie ręki

Samopompująca poduszka zapewnia stabilne podparcie karku i szyi podczas długich podróży. Zabierz ją ze sobą w drogę i przekonaj się, że nawet podczas najdłuższej jazdy samochodem lub lotu, można się zrelaksować. Co więcej, zadbasz w ten sposób o prawidłowe podparcie szyi i zapewnisz prawidłowy przepływ krwi. Kwestie te mają szczególnie ważne znaczenie dla naszego zdrowia podczas wielogodzinnych wyjazdów.

Praktyczna i wygodna w użytkowaniu poduszka samopompująca

Poduszkę samopompującą w kolorze zielonym zmieścisz nawet w niewielkiej torbie lub bagażu podręcznym. Prezentowany model napełnia się powietrzem w kilka sekund – wystarczy użyć wbudowanej pompki, aby już po chwili móc podróżować w komfortowych warunkach.  Poduszka podróżna wyposażona jest też w wygodne i łatwe w użyciu zapięcie typu „click” - dzięki niemu rogal nie spada z szyi. Dodatkowo przyjemne odczucia podczas użytkowania zwiększa wykonanie wierzchniej warstwy poduszki z miłego w dotyku materiału. Nie podrażania on skóry i jest łatwy do utrzymania w czystości. 

Wymiary poduszki podróżnej po nadmuchaniu wynoszą około 40 cm x 28 cm. Aby maksymalnie wydłużyć czas użytkowania poduszki typu rogal, przestrzegaj przepisu konserwacji, który znajdziesz na metce dołączonej do produktu.

Zapraszamy również do zapoznania się z pozostałym asortymentem naszego sklepu Sportsmania.pl, w którym znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by komfortowo podróżować i żyć aktywnie. 

TP02 GREEN
2020-04-24
Nowy produkt

Zobacz także

Komentarze

Dodaj opinię

Zagłówek podróżny pompowany zielony

Samopompująca poduszka zapewnia stabilne podparcie karku podczas długich podróży. Zabierz ją ze sobą w drogę i zrelaksuj się nawet podczas najdłuższej jazdy autem czy lotu.

Co sądzisz o tym produkcie?

16 innych produktów w tej kategorii

Klienci, którzy kupili ten produkt