zaglowek-turystyczny-limonkowy-4camp

Zagłówek podróżny piankowy limonka

27,89 zł

(27,89 zł szt.) Brutto

Dostawa 1-2 dni robocze

Zagłówek podróżny wykonany z pianki poliuretanowej cechuje „pamięć kształtu”, dzięki czemu masz pewność, że perfekcyjnie dopasuje się on do Twojej szyi. 

Ilość
Dostępne

Odkryj nową jakość podróży z zagłówkiem 

Zadaniem zagłówka w kolorze limonki jest zapewnienie komfortu podróżującemu, poprzez odciążenie kręgów szyjnych. Niestety często zbyt długie przebywanie w jednej pozycji negatywnie wpływa na nasz kręgosłup i zwiększa dolegliwości bólowe w obrębie karku. Proponowany przez nas zagłówek wykonany z pianki poliuretanowej, cechuje „pamięć kształtu”, dzięki czemu masz pewność, że perfekcyjnie dopasuje się on do Twojej szyi. Jest on w pełni plastyczny i po użytkowaniu powraca do swojej pierwotnej formy.

Limonkowy zagłówek podróżny - praktyczny towarzysz

Wierzchnia warstwa wykonana z miłej w dotyku tkaniny, znacznie uprzyjemnia korzystanie z zagłówka. Możesz ją w szybki i prosty sposób zdjąć oraz wyprać, co znacznie zwiększa higienę użytkowania. Zamek pokrowca jest ukryty pod warstwą tkaniny, dzięki czemu nie odczujesz jego obecności – nie podrażni on Twojej szyi ani spowoduje uczucia ucisku twardych elementów.

Zdaniem kupujących, ten praktyczny zagłówek sprawdza się nie tylko w podróży, ale również podczas rekonwalescencji po zabiegach odcinka szyjnego. Produkt zajmuje mało miejsca i jest lekki – dzięki temu możesz go zabrać ze sobą na wakacje czy weekendowy wyjazd.

Wymiary zagłówka to 28 cm x 28 cm x 8 cm. Produkt dostępny jest w 5 wersjach kolorystycznych. Aby jak najdłużej cieszyć się użytkowaniem zagłówka podróżnego, zalecamy przestrzeganie przepisu konserwacji, który znajdziesz na metce dołączonej do produktu. Zapraszamy również do zapoznania się z pozostałym asortymentem naszego sklepu, wśród którego znajdziesz wszystko, co przydaje się podczas podróży.

TP01 LIME
2020-04-24
Nowy produkt

Zobacz także

Komentarze

Dodaj opinię

Zagłówek podróżny piankowy limonka

Zagłówek podróżny wykonany z pianki poliuretanowej cechuje „pamięć kształtu”, dzięki czemu masz pewność, że perfekcyjnie dopasuje się on do Twojej szyi. 

Co sądzisz o tym produkcie?

16 innych produktów w tej kategorii