Worek bokserski 90x30x20 czerwony pełny EDGE

129,99 zł

(129,99 zł szt.) Brutto

Wyposażony w specjalne taśmy worek treningowy z łatwością zamontujesz i dostosujesz do indywidualnych potrzeb. 

Ilość
Obecnie brak na stanie

Bokserski worek treningowy 90 cm

Nauka boksu to prawdziwa lekcja koordynacji, techniki, ale i wytrwałości w dążeniu do celu. To także znakomity trening, który wpływa na wiele partii mięśni, angażując je do pracy i kształtując. Jeśli chcesz sportową pasję kontynuować w domu, wybierz worek treningowy o wysokości 90 cm.  Uniwersalny wymiar sprawia, że z tego worka treningowego korzystać mogą zarówno młodzi stażem bokserzy, jak i miłośnicy kickboxingu czy innych sportów walki. 

 

Worek treningowy na taśmach – zamontuj go w swoim domu 

Wyposażony w specjalne taśmy worek treningowy z łatwością zamontujesz i dostosujesz do indywidualnych potrzeb. Musisz jedynie zadbać o odpowiednią ilość miejsca, która umożliwi swobodny trening we własnym mieszkaniu. Wybierając worek, zwróć uwagę na jego ciężar. Ten model to zaledwie kilkanaście kilo, które bardzo dobrze współgra z całym wymiarem akcesorium sportowego i sprawdzi się podczas różnych ćwiczeń.

Wytrzymały materiał – plawil, który został wykorzystany do produkcji worka, jest trwały i odporny na przetarcia i uszkodzenia mechaniczne. Wypełnienie wykonane ze ścinków różnego rodzaju materiałów, takich jak tkaniny syntetyczne, bawełna, polar, sprawia, że worek nie odkształca się nawet przy silnych uderzeniach i kopnięciach. Możesz więc mieć pewność, że ćwicząc ciosy, nie ulegnie on uszkodzeniu i pomoże w efektywnym przeprowadzeniu serii treningów. Worek o średnicy 30 cm można dopasować do potrzeb każdego trenującego w domu sportowca.

DANE TECHNICZNE:

+ Wymiary: wysokość 90 cm, średnica 30 cm

+ Waga: 16 kg

+ Trójkątne mocowania

+ Taśmy: 4 szt. długość ok. 40 cm

+ Sznurowane zamykanie

+ Profesjonalne wypełnienie

+ Nadrukowane logo

+ Wzmocnione dno

+ Duża odporność na otarcia

+ Bardzo wytrzymały

EWW 90X30 PEŁNY CZE
2019-06-05

Zobacz także

Komentarze

Dodaj opinię

Worek bokserski 90x30x20 czerwony pełny EDGE

Wyposażony w specjalne taśmy worek treningowy z łatwością zamontujesz i dostosujesz do indywidualnych potrzeb. 

Co sądzisz o tym produkcie?

16 innych produktów w tej kategorii