• Wyprzedaż!

Worek bokserski 70x30x16 czerwony pełny EDGE

124,00 zł

(124,00 zł szt.) Brutto

Nauka boksu to prawdziwa lekcja koordynacji, techniki, ale i wytrwałości w dążeniu do celu. To także znakomity trening, który wpływa na wiele partii mięśni.

Ilość
Obecnie brak na stanie

Bokserski worek treningowy 70 cm

Nauka boksu to prawdziwa lekcja koordynacji, techniki, ale i wytrwałości w dążeniu do celu. To także znakomity trening, który wpływa na wiele partii mięśni, angażując je do pracy i kształtując. Jeśli chcesz sportową pasję kontynuować w domu, wybierz worek treningowy o wysokości 70 cm.  Uniwersalny wymiar sprawia, że z tego worka treningowego korzystać mogą zarówno młodzi stażem bokserzy, jak i miłośnicy kickboxingu czy innych sportów walki. 

 

Worek treningowy na taśmach – zamontuj go w swoim domu 

Wyposażony w specjalne taśmy worek treningowy z łatwością zamontujesz i dostosujesz do indywidualnych potrzeb. Musisz jedynie zadbać o odpowiednią ilość miejsca, która umożliwi swobodny trening we własnym mieszkaniu. Wybierając worek, zwróć uwagę na jego ciężar. Ten model to zaledwie kilkanaście kilo, które bardzo dobrze współgra z całym wymiarem akcesorium sportowego i sprawdzi się podczas różnych ćwiczeń.

Wytrzymały materiał – plawil, który został wykorzystany do produkcji worka, jest trwały i odporny na przetarcia i uszkodzenia mechaniczne. Wypełnienie wykonane ze ścinków różnego rodzaju materiałów, takich jak tkaniny syntetyczne, bawełna, polar, sprawia, że worek nie odkształca się nawet przy silnych uderzeniach i kopnięciach. Możesz więc mieć pewność, że ćwicząc ciosy, nie ulegnie on uszkodzeniu i pomoże w efektywnym przeprowadzeniu serii treningów. Worek o średnicy 30 cm można dopasować do potrzeb każdego trenującego w domu sportowca.

DANE TECHNICZNE:

+ Wymiary: wysokość 70 cm, średnica 30 cm

+ Waga: 16 kg

+ Trójkątne mocowania

+ Taśmy: 4 szt. długość ok. 40 cm

+ Sznurowane zamykanie

+ Profesjonalne wypełnienie

+ Nadrukowane logo

+ Wzmocnione dno

+ Duża odporność na otarcia

+ Bardzo wytrzymały

EWW 70X30 PEŁNY CZE
2019-06-05

Komentarze

Dodaj opinię

Worek bokserski 70x30x16 czerwony pełny EDGE

Nauka boksu to prawdziwa lekcja koordynacji, techniki, ale i wytrwałości w dążeniu do celu. To także znakomity trening, który wpływa na wiele partii mięśni.

Co sądzisz o tym produkcie?

16 innych produktów w tej kategorii