Worek bokserski 50x25x8 biały pełny EDGE

89,00 zł

(89,00 zł szt.) Brutto

Pasję sportową u dziecka warto pielęgnować od najmłodszych lat. Jeśli Twój podopieczny zainteresował się boksem lub innymi sportami walki, spraw mu własny worek bokserski.

Ilość
Obecnie brak na stanie

Lekki worek bokserski dziecięcy o wysokości 50 cm

Pasję sportową u dziecka warto pielęgnować od najmłodszych lat. Jeśli Twój podopieczny zainteresował się boksem lub innymi sportami walki, spraw mu własny worek bokserski, który zmieści się w każdym domu. Wybierz model, który będzie dopasowany do wzrostu i wagi dziecka, a także do jego możliwości i umiejętności fizycznych. Worek bokserski o wysokości 50 cm będzie odpowiednim rozwiązaniem, które umożliwi małemu sportowcowi efektywne ćwiczenia. 

Worek bokserski mocowany na taśmach – własna sala treningowa w pokoju dziecka

Dzięki wykorzystaniu taśm, ten ważący około 8 kg worek, może zostać łatwo dopasowany do wymagań osoby ćwiczącej. Dodatkowym atutem worka treningowego dla dzieci jest jego wytrzymałość. Materiał wierzchni to specjalna odmiana zbrojonego plawilu, który jest mocny, trwały, odporny na uszkodzenia i nie rozciąga się. Odpowiednie wypełnienie ze ścinków wysokogatunkowych materiałów pozwala na zachowanie optymalnego kształtu worka przez długi czas. 

Co ważne, worek został także przeszyty wytrzymałymi nićmi rdzeniowymi, odpornymi na zrywanie i zwiększającymi bezpieczeństwo połączenia taśmy nośnej z workiem. Dodatkowo sprzęt ten posiada także wzmocnienie w postaci pasa okalającego, a zaczep w postaci czterech taśm zakończonych trójkątnym uchwytem ułatwia zawieszenie sprzętu w preferowanym miejscu. Odpowiednia dobrana do potrzeb najmłodszych waga worka bokserskiego sprawia, że jest on stabilny i zapewnia odpowiednią amortyzację ciosów. Zakup worka bokserskiego dla dziecka to pomysł na zupełnie nową i ciekawą pasję sportową. To również początek aktywności, która rozwinie jego mięśnie i pomoże zadbać o koordynację. 

DANE TECHNICZNE:

+ Wymiary: wysokość 50 cm, średnica 25 cm

+ Waga: 8 kg

+ Trójkątne mocowania

+ Taśmy: 4 szt. długość ok. 40 cm

+ Sznurowane zamykanie

+ Profesjonalne wypełnienie

+ Nadrukowane logo

+ Wzmocnione dno

+ Duża odporność na otarcia

+ Bardzo wytrzymały

EWW 50X25 PEŁNY BIA
2020-03-11
Nowy produkt

Zobacz także

Komentarze

Dodaj opinię

Worek bokserski 50x25x8 biały pełny EDGE

Pasję sportową u dziecka warto pielęgnować od najmłodszych lat. Jeśli Twój podopieczny zainteresował się boksem lub innymi sportami walki, spraw mu własny worek bokserski.

Co sądzisz o tym produkcie?

16 innych produktów w tej kategorii