worek-bokserski-treningowy-140-40-bialy-Edge-1

Worek bokserski 140x40x40 biały pełny EDGE

249,99 zł

(249,99 zł szt.) Brutto

Profesjonalny worek bokserski, wysokość 140 cm, średnica 40 cm, waga ok 40 kg marki EDGE. Długość worka z łańcuchem to ok 175 cm. Prezentowany worek to najlepszy produkt zarówno dla profesjonalistów do codziennego użytku jaki i osób, które dopiero myślą o przygodzie z treningiem. 

Ilość
Obecnie brak na stanie

Najwyższej jakości materiały z których worek został uszyty a zastosowana technologia sprawiają że worek jest trwały i solidny a zarazem bezpieczny co podnosi komfort użytkowania podczas uderzeń rękoma jak również kopnięć.

Produkcja worka odbywa się ze specjalnej odmiany zbrojonego plawilu, który jest mocny, trwały, nie rozciąga się jest odporny na otarcia. Worek został wypełniony odpowiednio dobranymi ścinkami różnych materiałów, takich jak tkaniny syntetyczne, bawełna, polar, co jest bardzo ważne ze względu na ich ugniatanie i ubijanie  podczas treningów. Wypełnienie rozkłada się w elastyczny sposób, a co najważniejsze, zachowuje tę cechę nawet podczas długotrwałego użytkowania.

Worek został wyposażony w obrotowe ogniwo, dzięki któremu łańcuchy nie są narażone na skręcanie się. Mocowanie łańcucha z taśmą ma kształt trójkąta, sprawdza się lepiej od okrągłych mocowań, które często powodują przecieranie się taśmy nośnej. Gruba taśma do worka został przyszyta najnowszej generacji nićmi rdzeniowymi długości ok. 30 cm. Odkręcany karabińczyk w górnej części łańcucha daje możliwość na dostosowanie wysokości worka do pomieszczenia oraz twojego wzrostu co sprawia że trening jest komfortowy.

Najsłabszym elementem worka treningowego są jego szwy. W prezentowanym modelu dołożono wszelkich starań, by ten element został dopracowany. Z tego powodu zostały zastosowane wzmocnione szwy, które zostały wykonane najnowszej generacji nićmi rdzeniowymi, które łączą zalety wysokiej wytrzymałości na zrywanie z wszechstronnym zastosowaniem i znakomitą wydajnością w miejscach łączenia taśmy nośnej z workiem. Również worek posiada wzmocnienie w postaci grubego pasa okalającego. Dzięki temu możesz być bezpieczny, że kupujesz worek, który będzie Ci służył podczas treningów przez długi czas.

W górnej części posiada splot z mocnej linki, zabezpieczonej stalowymi przelotkami, dzięki czemu ingerencja we wkład worka nie stanowi problemu. Łańcuch zakończony okrętką, eliminuje możliwość zakręcania się worka. Metoda ta zapewnia nie tylko doskonałą szczelność konstrukcji ale również bezpieczeństwo w odróżnieniu do zamków błyskawicznych, które mogą się rozrywać podczas treningu na worku. Nadruk pasa okalającego na którym widnieje logo EDGE został wykonany metodą sitodruku, idealnie łączy się ze strukturą materiału, jest solidny i się nie wyciera.

SPECYFIKACJA:

+ Wymiary: wysokość 140 cm, średnica 40 cm

+ Waga: ok 40 kg

+ Trójkątne mocowania

+ Łańcuch: regulowana wysokości w zakresie ok 20 cm

+ Sznurowane zamykanie

+ Profesjonalne wypełnienie

+ Nadrukowane logo

+ Wzmocnione dno

+ Duża odporność na otarcia

+ Bardzo wytrzymały

EWW 140X40 PEŁNY BIA
2019-06-05

Komentarze

Dodaj opinię

Worek bokserski 140x40x40 biały pełny EDGE

Profesjonalny worek bokserski, wysokość 140 cm, średnica 40 cm, waga ok 40 kg marki EDGE. Długość worka z łańcuchem to ok 175 cm. Prezentowany worek to najlepszy produkt zarówno dla profesjonalistów do codziennego użytku jaki i osób, które dopiero myślą o przygodzie z treningiem. 

Co sądzisz o tym produkcie?

16 innych produktów w tej kategorii

Klienci, którzy kupili ten produkt