walek-do-brzuszkow-do-cwiczen-fitness-crossfit-dwufunkcyjny-ze-sprezyna-z-mata-Edge-0

Wałek do ćwiczeń ze sprężyną EDGE

58,90 zł

(58,90 zł szt.) Brutto

Wałek do ćwiczenia mięśni brzucha oraz pozostałych partii ciała to niezbędny przyrząd dla każdego, kto chce zadbać o swoją sylwetkę nawet w domowym zaciszu.

Ilość
Obecnie brak na stanie

Wałek do ćwiczenia mięśni brzucha wraz z matą pod kolana

Wałek do ćwiczenia mięśni brzucha oraz pozostałych partii ciała to niezbędny przyrząd dla każdego, kto chce zadbać o swoją sylwetkę nawet w domowym zaciszu. Atutem wałka do ćwiczeń jest szeroki bieżnik oraz wbudowana wewnętrzna sprężyna zwrotna. Dzięki temu podczas ćwiczeń łatwiej jest utrzymać równowagę, zachować płynność ruchów, a także powrócić do pozycji wyjściowej. Komfort ćwiczeń podnoszą także ergonomicznie wyprofilowane rączki. Producent wykonał je z trwałego materiału, który zapewnia odpowiednią przyczepność nawet podczas intensywnego treningu. W zestawie wraz z rollerem otrzymasz podkładkę pod kolana wykonaną z pianki o wymiarach 34 x 17 cm.

Zadbaj o kondycję – zamów roller do ćwiczeń!

Roller do ćwiczeń ze sprężyną zwrotną doskonale modeluje sylwetkę i wzmacnia mięśnie brzucha, rąk, nóg, pośladków oraz pleców. Z pozoru proste ćwiczenie może z początku przysporzyć amatorom nieco kłopotów. Z pewnością warto jednak na stałe włączyć do zestawu treningowego ćwiczenia z wałkiem. Roller pomoże Ci wypracować prawidłową postawę ciała, poprawi wytrzymałość oraz równowagę. Wałek do ćwiczeń mięśni brzucha wraz z matą polecany jest także tym osobom, które pracują w pozycji siedzącej. Regularne ćwiczenia z rollerem pozytywnie wpływają bowiem na regenerację dolnego odcinka kręgosłupa i rozluźniają zbyt napięte mięśnie. 

DANE TECHNICZNE:

+ Rodzaj: Wałek treningowy

+ Materiał: Trwałe i elastyczne tworzywa

+ Koło: PVC+guma

+ Rurka: stal

+ Dodatkowo: Pokryte antypoślizgowym materiałem

+ Rączki: antypoślizgowe

+ Uchwyty: Umieszczone na stalowym pręcie

+ Cechy: Lekki i łatwy przyrząd w użyciu

+ Średnica kółka: 18 cm

+ Szerokość kółka: 9 cm

+ Długość rączki: 13 cm

+ Wymiary maty pod kolana: 34 x 17 x 0,7 cm

EWA-3
2020-07-19
Nowy produkt

Zobacz także

Komentarze

Dodaj opinię

Wałek do ćwiczeń ze sprężyną EDGE

Wałek do ćwiczenia mięśni brzucha oraz pozostałych partii ciała to niezbędny przyrząd dla każdego, kto chce zadbać o swoją sylwetkę nawet w domowym zaciszu.

Co sądzisz o tym produkcie?

16 innych produktów w tej kategorii

Klienci, którzy kupili ten produkt