Suspensor-Meski-Ochraniacz-Krocza-Czarny-rozmiar-XL-EDGE

Suspensor termoaktywny czarny roz. XL EDGE

25,00 zł

(25,00 zł szt.) Brutto

Dostawa 1-2 dni robocze

Suspensor bokserski zapewni ochronę krocza podczas treningów boksu i mieszanych sztuk walki.

Ilość
Dostępne

Suspensor – niezawodna ochrona krocza 

Suspensor bokserski zapewni ochronę krocza podczas treningów boksu i mieszanych sztuk walki. Ochraniacz będzie stanowić doskonałą barierę przed  ciosami poniżej pasa przy zachowaniu maksymalnego komfort podczas jego noszenia.

Suspensor polecany jest zarówno dla początkujących fighterów, jak i doświadczonych zawodników. Regularne stosowanie ochraniacza na krocze pozwoli uniknąć bólu i kontuzji. 

Suspensor - wytrzymały i lekki ochraniacz na krocze

Pokrowiec na suspensor męski został wykonany z elastycznego i przyjemnego w dotyku materiału, który doskonale przepuszcza powietrze. Posiada wygodny, szeroki pas, który doskonale utrzymuje ochraniacz na właściwym miejscu. Wygodny krój sprawia, że nie uwiera podczas treningów, dzięki czemu sprawdzi się  w wielu dyscyplinach sportu, wymagających od zawodników dużej swobody ruchów. 

Pokrowiec na ochraniacz posiada wygodną kieszonkę zapinaną na rzep, która pozwala na wkładanie i wyciąganie wkładki ochronnej z tworzywa. Dzięki temu pokrowiec może być prany po każdym użyciu. Dodatkowo ułatwia to właściwe ułożenie wkładki na kroczu. 

Sama wkładka ochronna została wykonana z mocnego tworzywa, które doskonale ochroni wrażliwe miejsca nawet przed bardzo mocnym ciosem. Brzegi powierzchni ochronnej zostały zabezpieczone warstwą żelu, aby dodatkowo zwiększać komfort noszenia suspensorium. Zapewnia to ochronę przed nieprzyjemnymi otarciami oraz zakleszczeniem się ciała. Ochraniacz z tworzywa posiada także praktyczne otwory wentylacyjne, które pomagają utrzymać prawidłową temperaturę krocza. 

EOK CZARNY XL
2019-11-21

Zobacz także

Komentarze

Dodaj opinię

Suspensor termoaktywny czarny roz. XL EDGE

Suspensor bokserski zapewni ochronę krocza podczas treningów boksu i mieszanych sztuk walki.

Co sądzisz o tym produkcie?

15 innych produktów w tej kategorii