step-do-cwiczen-fitness-aerobik-dwupoziomowy-czarno-zielony-7sports-0

Step 2 stopnie zielony 7SPORTS

66,99 zł

(66,99 zł szt.) Brutto

Jeśli szukasz sprzętu, który zmieści się w każdym domu i pomoże Ci wymodelować nogi lub ogólnie uzyskać świetną sylwetkę – sprawdź step.

Ilość
Obecnie brak na stanie

Sposób na świetną sylwetkę – step 2 stopnie 7sports

Jeśli szukasz sprzętu, który zmieści się w każdym domu i pomoże Ci wymodelować nogi lub ogólnie uzyskać świetną sylwetkę – sprawdź step. Ten niepozorny przyrząd daje ogrom możliwości treningowych. Pierwszą z nich są oczywiście szybkie ćwiczenia, które pewnie znasz z klubu fitness lub ulubionej siłowni, którą odwiedzasz. Nie dziwi ich popularność – dzięki wykorzystaniu tego przyrządu mięśnie pracują jeszcze lepiej, a Ty możesz cieszyć się doskonałymi efektami wysiłku. 

Step 2 stopnie – podstawowy przyrząd do ćwiczeń w Twoim domu

Ćwiczenia ze stepem zazwyczaj wykonywane są w nieco szybszym tempie – choć ruchy nie należą do skomplikowanych, podczas wykonywanego treningu mogą one być tak zaplanowane, by pracowało całe ciało. Duża ilość spalonych kalorii to nie jedyny atut tego przyrządu. To także sprzęt, który możesz łatwo, samodzielnie regulować wybierając odpowiedni poziom wysokości. Dostosuj go do Twojego stopnia zaawansowania, indywidualnych potrzeb i oczywiście – wymagań jakie mają konkretne programy treningowe. 

Odpowiednia budowa schodka wpływa przede wszystkim na stabilność stepu. To dzięki niej możesz skupić się jedynie na swoim ciele i poprawności wykonywanego ćwiczenia. Równie ważnym atutem jest wykończenie stepu, które sprawi, że nie będziesz ześlizgiwać się z niego podczas ćwiczeń, nawet tych o wysokim tempie. Bez problemu także zmienisz wysokość na ten stopień, który będzie akurat potrzebny.

Step z dwoma stopniami może także stać się elementem wielu innych treningów. Pompki na triceps, czy popularne i skuteczne przysiady możesz wykonać właśnie przy wykorzystaniu tego przyrządu. Jeśli kiedykolwiek podczas treningu potrzebujesz dodatkowego wsparcia i podwyższenia – zapewni Ci go właśnie step 7sports. 

Dwustopniowy step 7sports sprawdzi się w każdym domu. Niewielki i poręczny będzie łatwy do przechowywania. To także przyrząd, którego miejsce z łatwością zmienisz i schowasz go gdy będzie taka potrzeba. Nie wymaga on specjalnych mocowań czy dodatkowych zabezpieczeń– będzie stał stabilnie w dowolnym, wybranym przez ciebie miejscu. 

Nie w każdym mieszkaniu jest odpowiednio dużo miejsca by móc postawić rowerek czy bieżnię. Doskonałą alternatywą dla osób, które pragną skoncentrować się na ćwiczeniu dolnej części ciała, jest step. Zobacz jak sprawdzi się w Twoim mieszkaniu. Sprawdź,  jak wiele możliwości zróżnicowanych treningów daje jego wykorzystanie.

Specyfikacja:

+ 2 poziomy wysokości

+ Wykonany z bardzo trwałego tworzywa

+ Gumowe podkładki antypoślizgowe

+ Łatwy montaż bez użycia narzędzi

+ Wysoka stabilność

+ Powierzchnia pokryta antypoślizgowym materiałem

+ Modeluje ciało i rzeźbi mięśnie ud, brzucha, bioder i pośladków

+ Bezpieczny w użytkowani

+ Wysokość: 10 cm ; 15 cm

+ Wymiary podestu : 67 cm x 28 cm

+ Obciążenie do 100 kg

ST-4 GN
2020-04-24
Nowy produkt

Komentarze

Dodaj opinię

Step 2 stopnie zielony 7SPORTS

Jeśli szukasz sprzętu, który zmieści się w każdym domu i pomoże Ci wymodelować nogi lub ogólnie uzyskać świetną sylwetkę – sprawdź step.

Co sądzisz o tym produkcie?

9 innych produktów w tej kategorii

Klienci, którzy kupili ten produkt