skakanka-fitness-niebieska-7Sports

Skakanka z owijką niebieska stalowa linka 7S

34,97 zł

(34,97 zł szt.) Brutto

Dostawa 1-2 dni robocze

Skakanka z łożyskowym mocowaniem linki świetnie sprawdzi się zarówno podczas ćwiczeń w Twoim salonie, w przydomowym ogrodzie, w parku, na tarasie i na sali treningowej.

Ilość
Dostępne

Najwyższej jakości skakanka w kolorze niebieskim

Wielu z nas kojarzy skakankę z jednej strony z okresem dziecięcych zabaw na podwórku, a z drugiej z elementem rozgrzewki profesjonalnych sportowców. W istocie jednak ćwiczenia na skakance są znakomitym treningiem wytrzymałości, równowagi i koordynacji ruchowej. Ponadto skakanka to świetny przyrząd do uprawiania ćwiczeń fitness, pomagający zrzucić zbędne kilogramy, nabrać kondycji oraz wyrzeźbić sylwetkę. Skakanka świetnie sprawdzi się zarówno podczas ćwiczeń w Twoim salonie, jak i w przydomowym ogrodzie, w parku, na tarasie, a także na sali treningowej.

Skakanka crossfitowa o uniwersalnym przeznaczeniu

Ćwiczenia na skakance to rywalizacja z samym sobą. Pobijanie wciąż nowych rekordów długości ćwiczeń lub ilości przeskoków. To także frajda konkurencji z innymi. Kto z nas nie pamięta z dzieciństwa konkurencji, w których tylko jeden zwycięzca skakał najdłużej bez ani jednej pomyłki?

Teraz, dzięki skakance crossfitowej możesz nie tylko przywołać wspomnienia, ale i popracować nad kondycją. Jej długa, 3-metrowa linka wykonana jest z plecionki stalowej w otulinie z tworzywa. Jest ona w pełni odporna na przetarcia oraz mechaniczne uszkodzenia. Zaletą skakanki jest również regulowana długość linki, którą można dostosować do swojego wzrostu i preferencji za pomocą dociskowych śrubek. 

Na szczególną uwagę zasługują także łożyskowane mocowania linki do rączki skakanki. Dzięki nim podczas podskoków linka nie plącze się i bardzo szybko obraca. W ten sposób możesz skakać z dużą szybkością, a nawet wykonywać większą ilość obrotów skakanką podczas jednego podskoku. Model ten wyposażony jest także w antypoślizgowe uchwyty, z syntetyczną owijką. Dzięki nim skakanka nie wypada z rąk nawet podczas intensywnego treningu. Nie bez znaczenia jest też wygląd i funkcjonalność skakanki, która ma nam służyć do ulubionych ćwiczeń. Prezentowany model to przyrząd w najlepszym stylu i wysokiej jakości. 

Zapraszamy do naszego internetowego sklepu również po inne elementy wyposażenia sportowego, które pomogą w utrzymaniu kondycji i dobrego samopoczucia na co dzień. 

DANE TECHNICZNE:

+ Długość linki: 300 cm

+ Długość rączek: 13,5 cm

+ Średnica rączki: 2,8 cm

+ Średnica linki: 2,5 mm

+ Rączka pokryta miękką, antypoślizgową owijką syntetyczną

+ Stalowa linka w otulinie z tworzywa

+ Prosta regulacja długości linki

+ System łożysk w rączkach mocujący linkę

+ Waga: 145 g

Zobacz także: hulajnogirowerki trójkołowedeskorolkikoce piknikoweręcznikiakcesoria fitness oraz z działu turystka i sporty walki.

SK-1 7S BLUE
2020-04-24
Nowy produkt

Zobacz także

Komentarze

Dodaj opinię

Skakanka z owijką niebieska stalowa linka 7S

Skakanka z łożyskowym mocowaniem linki świetnie sprawdzi się zarówno podczas ćwiczeń w Twoim salonie, w przydomowym ogrodzie, w parku, na tarasie i na sali treningowej.

Co sądzisz o tym produkcie?

16 innych produktów w tej kategorii

Klienci, którzy kupili ten produkt