skakanka-fitness-czarno-czerwona-7Sports

Skakanka z owijką czerwona stalowa linka 7S

34,97 zł

(34,97 zł szt.) Brutto

Dostawa 1-2 dni robocze

Skakanka fitness 3-metrowa, regulowana, z łożyskowym mocowaniem linki z pewnością umili Ci trening w domu, na świeżym powietrzu, czy z trenerem personalnym. 

Ilość
Dostępne

Czarno- czerwona sportowa skakanka dla każdego

Kto z nas nie oglądał scen filmowych, w których znane gwiazdy boksu ćwiczą na skakance, wylewając strugi potu? Kolejny obraz towarzyszący pewnie wielu z nas to małe dziewczynki liczące ilość przeskoków, dziarsko używające swych kolorowych skakanek. Te krańcowo różne obrazy wspaniale ilustrują szeroką gamę zastosowania tego prostego sprzętu do uprawiania ćwiczeń fitness. Skakanka to z jednej strony ćwiczenia mocno angażujące nasze mięśnie i przy intensywnym treningu świetnie spalające tkankę tłuszczową i produkujące całe litry potu. Z drugiej strony, to jednak także idealny sprzęt kształtujący koordynację ruchową, równowagę i szybkość. 

Świetnie skonstruowana skakanka

Prezentowana przez nas skakanka to prawdziwie sportowy typ, którego nie powstydziłby się żaden bokserski champion, ale też i dobra towarzyszka zabaw na podwórku oraz ćwiczeń w pokoju, na tarasie, w ogrodzie, czy na profesjonalnej sali gimnastycznej. Budowa naszej skakanki i materiały, z której została wykonana, gwarantują komfortowe użycie tego sprzętu oraz jego doskonałą wytrzymałość. Nie bez znaczenia pozostają też walory estetyczne prezentowanej skakanki. Czerń połączona z czerwienią stanowi o jej oryginalnym wyglądzie i uniwersalności jako sprzętu odpowiedniego dla mężczyzn, kobiet, a także dla młodzieży i dzieci. 

Do skonstruowania naszej skakanki wybrane zostały materiały gwarantujące temu sprzętowi długotrwałość użytkowania, ale także zapewniające estetykę oraz komfort i bezpieczeństwo podczas ćwiczeń. Sprężysta i wytrzymała stalowa linka umieszczona w czerwonej otulinie z tworzywa ma długość trzech metrów. Dzięki zastosowaniu śrub dociskowych w bardzo łatwy sposób dokonuje się regulacji długości linki, idealnie dopasowując ją do wzrostu ćwiczącej osoby. Komfort użytkowania prezentowanej skakanki podnoszą rączki owinięte delikatnym i miękkim, a jednocześnie wytrzymałym tworzywem w kolorze czarnym. Na największą uwagę zasługuje sposób mocowania stalowej linki do uchwytów skakanki. Łączy się ona z uchwytami za pomocą umieszczonych w rękojeściach stalowych łożysk kulkowych. Rozwiązanie takie umożliwia niezwykle szybki i płynny obrót skakanki oraz zapewnia, że stalowa linka nie ulega splątaniu. To profesjonalne rozwiązanie konieczne dla osób używających skakanki jako sprzętu treningowego w sporcie profesjonalnym, świetnie sprawdza się również przy użyciu skakanki w sposób rekreacyjny. 

Niezależnie więc czy jesteś sportowcem, czy miłośnikiem zdrowego stylu życia, prezentowana przez nas skakanka będzie dla Ciebie naprawdę trafnym wyborem. Zachęcamy również do odwiedzenia stron naszego sklepu i zapoznania się z bogatą ofertą sprzętu fitness dla osób ceniących ćwiczenia we własnym domu oraz poza nim.  

DANE TECHNICZNE:

+ Długość linki: 300 cm

+ Długość rączek: 13,5 cm

+ Średnica rączki: 2,8 cm

+ Średnica linki: 2,5 mm

+ Rączka pokryta miękką, antypoślizgową owijką syntetyczną

+ Stalowa linka w otulinie z tworzywa

+ Prosta regulacja długości linki

+ System łożysk w rączkach mocujący linkę

+ Waga: 145 g

Zobacz także: hulajnogirowerki trójkołowedeskorolkikoce piknikoweręcznikiakcesoria fitness oraz z działu turystka i sporty walki.

SK-1 7S BLACK-RED
2020-04-24
Nowy produkt

Zobacz także

Komentarze

Dodaj opinię

Skakanka z owijką czerwona stalowa linka 7S

Skakanka fitness 3-metrowa, regulowana, z łożyskowym mocowaniem linki z pewnością umili Ci trening w domu, na świeżym powietrzu, czy z trenerem personalnym. 

Co sądzisz o tym produkcie?

16 innych produktów w tej kategorii