skakanka-fitness-czarna-7Sports

Skakanka z owijką czarna stalowa linka 7S

34,97 zł

(34,97 zł szt.) Brutto

Dostawa 1-2 dni robocze

Prezentowana przez nas skakanka to doskonały wybór zarówno dla osób profesjonalnie uprawiających sport, jak i dla tych, którzy lubią ćwiczyć w zaciszu własnego domu.

Ilość
Dostępne

 Czarna skakanka treningowa – zadbaj o swoją kondycję!

Skakanka to ceniony od wielu lat sprzęt sportowy o bardzo szerokim spektrum oddziaływania na osobę ćwiczącą. To nie tylko trening dla mięśni naszego ciała. To także, a może przede wszystkim, wyrabianie umiejętności i sprawności przydatnych w wielu rodzajach profesjonalnego sportu. Ćwiczenia na skakance wyrabiają wytrzymałość, zapewniają zwiększenie wydolności organizmu oraz świetnie kształtują szybkość, koordynację ruchową i utrzymanie równowagi. Oczywiście nie można zapomnieć o działaniu prozdrowotnym ćwiczeń ze skakanką. To doskonały przyrząd dla osób pragnących zadbać o własne zdrowie i kondycję. Także dla tych, którzy zmagają się z dolegliwościami związanymi z wadą postawy lub siedzącym trybem życia. Nie zajmująca miejsca w naszym domu, mała skakanka doskonale sprawdzi się podczas w ogrodzie, na tarasie, a nawet w sypialni. Można też zabrać ją bez problemu na spacer do parku lub lasu albo włożyć do bagażnika, gdy wyjeżdżamy na wakacje. 

 

Skakanka z łożyskami kulkowymi – komfortowy trening każdego dnia

Prezentowana przez nas skakanka to doskonały wybór zarówno dla osób profesjonalnie uprawiających sport, jak i dla tych, którzy lubią ćwiczyć w zaciszu własnego domu. Jej konstrukcja predestynuje ją do bycia sprzętem w pełni profesjonalnym. Stalowa linka w otulinie z tworzywa i ergonomicznie zaprojektowane rączki zapewniają zarówno komfort ćwiczeń, jak i doskonałą wytrzymałość i długowieczność tego przyrządu do ćwiczeń.

Czarny kolor prezentowanej skakanki mógłby sugerować jej przeznaczenie dla profesjonalnych sportowców lub mężczyzn. Nawet jeśli po części to prawda, najistotniejszym wyróżnikiem skakanki jest jej szczególna budowa, zapewniająca najwyższą jakość przeprowadzanych treningów. Stalowa linka do skakanki ma całkowitą długość trzech metrów, ale dzięki zastosowaniu w rączkach skakanki dociskowych śrubek, wymiar linki można w precyzyjny sposób dopasować do wzrostu ćwiczącego. 

Ponadto bardzo istotny jest sposób mocowania linki do rękojeści. W rączkach skakanki umieszczone są nadzwyczaj lekko obracające się łożyska kulkowe, w których środku znajduje się trzpień mocujący linkę. Takie rozwiązanie pozwala na harmonijne i bardzo szybkie obroty skakanki podczas wykonywania ćwiczeń. Ponadto nie dochodzi do plątania ani skręcania się linki skakanki. Komfort i bezpieczeństwo oferowane przez profesjonalne rozwiązania, mogą jednak równie doskonale służyć osobom, dla których trening ze skakanką jest tylko zajęciem, któremu oddają się w wolnym czasie. To profesjonalny sprzęt, na którym z przyjemnością możemy ćwiczyć we własnym salonie lub wychodząc przed dom. Łatwość, z jaką ćwiczymy, motywuje nas dodatkowo do stawiania sobie coraz wyżej własnej poprzeczki osiągnięć. Pamiętajmy, że systematyczny trening utrzymuje nas w dobrej formie. Dba nie tylko o nasze mięśnie, ale przede wszystkim wydolność układu oddechowego i krążenia. Produkt charakteryzuje się również wysoką estetyką wykończenia, przez co z pewnością przypadnie do gustu wielu paniom ceniącym czerń jako kolor dodatków do stroju sportowego. Osoby poszukujące różnych form aktywnego spędzania czasu zapraszamy do naszego sklepu internetowego. Z pewnością każdy znajdzie tu interesującą dla siebie ofertę sprzętu fitness.

DNAE TECZHNICZNE:

+ Długość linki: 300 cm

+ Długość rączek: 13,5 cm

+ Średnica rączki: 2,8 cm

+ Średnica linki: 2,5 mm

+ Rączka pokryta miękką, antypoślizgową owijką syntetyczną

+ Stalowa linka w otulinie z tworzywa

+ Prosta regulacja długości linki

+ System łożysk w rączkach mocujący linkę

+ Waga: 145 g

SK-1 7S BLACK
2020-04-24
Nowy produkt

Zobacz także

Komentarze

Dodaj opinię

Skakanka z owijką czarna stalowa linka 7S

Prezentowana przez nas skakanka to doskonały wybór zarówno dla osób profesjonalnie uprawiających sport, jak i dla tych, którzy lubią ćwiczyć w zaciszu własnego domu.

Co sądzisz o tym produkcie?

16 innych produktów w tej kategorii

Klienci, którzy kupili ten produkt