walek-do-masazu-roller-pianka-zielony-45cm-Edge

Roller do masażu YOGA 45 cm EDGE zielony

31,97 zł

(31,97 zł szt.) Brutto

Dostawa 1-2 dni robocze

Roller to jedna z rzeczy, którą powinna mieć każda aktywna osoba. Doskonałe narzędzie automasażu polecamy sportowcom, jak i wszystkim innym aktywnym osobom.

Ilość
Dostępne

Roller – Twoje narzędzie do automasażu 

Roller to jedna z rzeczy, którą powinna mieć każda aktywna osoba. Doskonałe narzędzie automasażu sprawdzi się zarówno w trakcie, jak i podczas treningu. Przedstawiony model wyróżnia się zarówno budową, jak i designem. 

Wałek do masażu wyposażony został w wypustki. To rozwiązanie nieprzypadkowe. Dzięki takiemu kształtowi z łatwością użyjesz rollera podczas masażu poszczególnych części ciała. Masz także pewność tego, co najważniejsze – skuteczności oraz bezpieczeństwa stosowania. 

Wykonany z pianki EVA wałek może być stosowany zarówno przez osoby, które już wcześniej próbowały samodzielnego masażu, jak i przez osoby początkujące. Warto zapoznać się z informacjami jak poprawnie stosować przyrząd, można jednak się nie martwić – używając go, nie ulegniesz kontuzji. 

Korzyści płynące z automasażu – sprawdź wałek do masażu

Wybierając wałek do masażu o wymiarach 45 x 15 cm możesz przetestować jego działanie na różnych partiach ciała i przekonać się jakie efekty daje odpowiednio przeprowadzony masaż. Pierwszym z nich jest natychmiastowa ulga w przypadku miejsc o bardzo dużym napięciu. Podobny  rezultat osiągniesz także masując partie, w których pojawiły się tak zwane zakwasy. 

To jednak efekty krótkotrwałe. Regularne rollowanie lekkim wałkiem może jednak przynieść więcej korzyści. Pierwszą z nich jest odpowiednia regeneracja po wykonanym treningu. To gwarancja nie tylko ochrony przed kontuzjami, ale także dobrzy prognostyk dla kolejnych osiągnięć. Tylko odpowiednio wypoczęte mięśnie przygotowane są do kolejnego wysiłku i przekraczania nowych granic oraz bicia rekordów. 

Budowa wałka sprawia, że działa on bardzo skutecznie, masując całe ciało. Dzięki temu ma także wpływ na krążenie. Bezpośrednie masowanie takich partii jak na przykład uda, jest także najlepszy sposobem na walkę ze skórką pomarańczową. 

Wałek w kolorze zielonym to rzecz, która przyda się podczas treningów każdego rodzaju. Niezależnie od wybranego zestawu ćwiczeń, po ich wykonaniu warto zadbać o rozluźnienie mięśni. Sam rolller do masażu może także zostać wykorzystany jako jeden z przyrządów do ćwiczeń. Przyda się zarówno podczas przygotowania i rozgrzewki, jak i jako element samego treningu. Wytrzymały materiał to gwarancja, że wałek do masażu będzie służył przez dłuższy czas i doskonale spełniał swoją rolę. Dbał o odpowiednie rozluźnienie i pozytywnie wpływał na funkcjonowanie całego ciała. 

Specyfikacja:

+ Materiał: pianka EVA

+ Wymiary: długość: 45 cm, średnica: 15 cm

+ Twardość: średnia

+ trening rehabilitacyjny i medyczny

+ rozgrzewka

+ przygotowanie motoryczne

+ trening fitness, trening w domu

+ poprawa ukrwienia mięśni

+ zwiększenie elastyczności

+ rozluźnia i masuje mięśnie

+ łagodzi zakwasy oraz ból po treningu

+ szybsza regeneracja

+ kształtuje sylwetkę

+ redukuje stres

ERO3-45 GREEN
2020-04-24
Nowy produkt

Zobacz także

Komentarze

Dodaj opinię

Roller do masażu YOGA 45 cm EDGE zielony

Roller to jedna z rzeczy, którą powinna mieć każda aktywna osoba. Doskonałe narzędzie automasażu polecamy sportowcom, jak i wszystkim innym aktywnym osobom.

Co sądzisz o tym produkcie?

16 innych produktów w tej kategorii