walek-do-masazu-roller-pianka-niebieski-45cm-7sports

Roller do masażu YOGA 45 cm 7S niebieski

31,97 zł

(31,97 zł szt.) Brutto

Dostawa 1-2 dni robocze

Dbając o siebie, musisz pamiętać o regeneracji mięśni i ich rozluźnieniu. Pomoże Ci w tym roller do masażu. 

Ilość
Dostępne

Wałek do masażu – najlepsze rozwiązanie dla osób aktywnych fizycznie 

Troska o zdrowie i dbałość o odpowiednią aktywność fizyczną nie ogranicza się tylko do dobrze rozpisanego i ambitnego planu treningowego. Dbając o siebie, musisz pamiętać o regeneracji mięśni i ich rozluźnieniu. Pomoże Ci w tym roller do masażu. Ten wałek może być stosowany zarówno podczas relaksu po wysiłku, jak i jako element wybranej aktywności.

Roller do masażu – do wykorzystania przed, w trakcie i po treningu  

Wykonany z pianki EVA wałek do masażu to rzecz uniwersalna. Po pierwsze może zostać wykorzystany  podczas rozgrzewki. Jego zadaniem jest odpowiednio przygotować mięśnie do czekającego je wysiłku. W trakcie treningu sprawdzi się natomiast jako narzędzie dodatkowo wspomagające ruch i niezbędne do wykonania pewnych ćwiczeń. Po zakończonym wysiłku zapewni element masażu i relaksu, rozluźni spięte obszary. 

Wałek do masażu o długości 45x 15 cm sprawdzi się doskonale na różne partie ciała. Wybierając go, masz pewność, że samodzielnie wykonasz masaż zarówno korpusu, jak i dolnych części. Do stosowania wałka nie potrzebujesz niczyjej pomocy – każdy masaż jesteś w stanie przeprowadzić samodzielnie, w warunkach domowych. Odpowiednia budowa wałka do masażu to gwarancja bezpieczeństwa. Nawet podczas stosowania przez początkujących użytkowników, którzy dotychczas nie mieli okazji spróbować automasażu.

Roller został zaprojektowany tak, by zastąpić masaż wykonywany przez wykwalifikowaną osobę. Najważniejszym z plusów korzystania z wałka do masażu jest oczywiście jego pozytywny wpływ na powięzi i same mięśnie. Odpowiednio rozluźnione ciało chronione jest przede wszystkim przed urazami. Może także osiągać lepsze efekty podczas kolejnych treningów. Dodatkowo wałek do masażu wpływa pozytywnie na krążenie krwi, a także pomoże w walce z cellulitem. 

Niebieski, wykonany z pianki EVA roller to narzędzie, które sprawdzi się w wielu sytuacjach. 

Ten uniwersalny przyrząd jest przydatny zarówno podczas treningu, w którym potrzebny jest sprzęt, jak i po jego zakończeniu. Ze względu na lekkość i niewielki rozmiar, może bez problemu zostać zabrany na siłownię lub być stosowany w domowym zaciszu. 

Wybierając wałek do masażu, zapewniasz sobie dbałość i troskę o własne ciało oraz jego kondycję. Możesz mieć pewność, że ćwiczenia nie skończą się dla Ciebie bolesną kontuzją, a sam roller posłuży Ci przez długi czas i sprawdzi się w różnych rolach. 

Specyfikacja:

+ Materiał: pianka EVA

+ Wymiary: długość: 45 cm, średnica: 15 cm

+ Twardość: średnia

+ trening rehabilitacyjny i medyczny

+ rozgrzewka

+ przygotowanie motoryczne

+ trening fitness, trening w domu

+ poprawa ukrwienia mięśni

+ zwiększenie elastyczności

+ rozluźnia i masuje mięśnie

+ łagodzi zakwasy oraz ból po treningu

+ szybsza regeneracja

+ kształtuje sylwetkę

+ redukuje stres

RO3-45 BLUE
2020-04-24
Nowy produkt

Zobacz także

Komentarze

Dodaj opinię

Roller do masażu YOGA 45 cm 7S niebieski

Dbając o siebie, musisz pamiętać o regeneracji mięśni i ich rozluźnieniu. Pomoże Ci w tym roller do masażu. 

Co sądzisz o tym produkcie?

16 innych produktów w tej kategorii

Klienci, którzy kupili ten produkt