walek-do-masazu-roller-pianka-niebieski-30cm-7sports

Roller do masażu YOGA 30 cm 7S niebieski

21,87 zł

(21,87 zł szt.) Brutto

Roller do masażu to jedna z rzeczy niezbędnych dla każdej osoby, która lubi aktywnie spędzać czas i często trenuje.

Ilość
Obecnie brak na stanie

Wałek do masażu – Twój prywatny fizjoterapeuta 

Roller do masażu to jedna z rzeczy niezbędnych dla każdej osoby, która lubi aktywnie spędzać czas i często trenuje. Dopasowany do budowy ciała kształt, odpowiedni materiał zapewniają, że wałek ten polecany jest dla osób, które regularnie ćwiczą. 

Odczuwalne napięcie to częsty problem lubiących aktywność fizyczną osób. Dyskomfort i ból to jednak niejedyne problemy – tak naprawdę nieodpowiednia dbałość o mięśnie i powięzie może zakończyć się poważnymi kontuzjami. By ich uniknąć, polecane jest stosowanie rollera. 

Budowa tego niebieskiego wałka do masażu została zaprojektowana tak, by przynosić maksymalne efekty. Najważniejszą zaletą rollowania jest przede wszystkim możliwość samodzielnego wykorzystania sprzętu, bez konieczności niczyjej pomocy, nadzoru czy wcześniejszego szkolenia. Efekty można poczuć już po pierwszym razie. Odczuwalna ulga i rozluźnienie to najważniejszy z nich. 

Wałek do masażu – jeden przedmiot, doskonałe efekty 

Korzystanie z wałka do masażu o długości 30 x 15 cm polecane jest także każdej osobie, która ma zakwasy. Jeśli czujesz, że Twój trening okazał się zbyt ciężki, lub po prostu odczuwasz zbyt długo jego skutki, wypróbuj roller. To proste narzędzie, które pomoże zwalczyć ból mięśni. 

Każdy, kto zna zalety tradycyjnego masażu, doceni także profity, jakie daje regularne używanie rollera. Lepsza cyrkulacja krwi to jeden z nich. Ten ważny dla zdrowia aspekt, jest równie istotny dla każdej osoby dbającej o urodę. Zdrowo wyglądająca skóra, czy realne zmniejszenie cellulitu to efekty masowania odpowiednich części ciała przy wykorzystaniu wałka.

Choć rollowanie kojarzy się przede wszystkim z odpoczynkiem, wałek do masażu sprawdza się także jako gadżet wykorzystywany podczas treningów. Lekki, ale wytrzymały, doskonale pomaga podczas wykonywania określonych sekwencji ruchów. Wiele osób poleca też stosowanie rollera jako sprzętu idealnego do rozgrzewki. Po kilku minutach przygotowania z wykorzystaniem wałka do masażu mięśnie są gotowe do działania i jednocześnie zabezpieczone przed kontuzjami nawet podczas intensywnego i wymagającego treningu. 

Lekki, dopasowany do kształtu ciała, zapewniający profesjonalny masaż w twoim domu – ten niebieski roller to jedna z rzeczy, która powinna się znaleźć na liście zakupów każdej osoby planującej przygodę ze sportem. Regularnie stosowany ochroni przed bolesnymi kontuzjami, a także pomoże w osiągnięciu zamierzonych efektów. 

Specyfikacja:

+ Materiał: pianka EVA

+ Wymiary: długość: 30 cm, średnica: 15 cm

+ Twardość: średnia

+ trening rehabilitacyjny i medyczny

+ rozgrzewka

+ przygotowanie motoryczne

+ trening fitness, trening w domu

+ poprawa ukrwienia mięśni

+ zwiększenie elastyczności

+ rozluźnia i masuje mięśnie

+ łagodzi zakwasy oraz ból po treningu

+ szybsza regeneracja

+ kształtuje sylwetkę

+ redukuje stres

RO3-30 BLUE
2020-04-24
Nowy produkt

Zobacz także

Komentarze

Dodaj opinię

Roller do masażu YOGA 30 cm 7S niebieski

Roller do masażu to jedna z rzeczy niezbędnych dla każdej osoby, która lubi aktywnie spędzać czas i często trenuje.

Co sądzisz o tym produkcie?

16 innych produktów w tej kategorii

Klienci, którzy kupili ten produkt