walek-do-masazu-roller-pianka-niebieski-30cm-Edge
  • walek-do-masazu-roller-pianka-niebieski-30cm-Edge
  • walek-do-masazu-roller-pianka-niebieski-30cm-Edge
  • walek-do-masazu-roller-pianka-niebieski-30cm-Edge

Roller do masażu punktowy EDGE niebieski 30 cm

26,87 zł

(26,87 zł szt.) Brutto

Większa elastyczność i lepsze krążenie – to tylko dwie z zalet, jakie ma wykorzystanie wałka do masażu. Niewielki, lekki i poręczny roller to gadżet, który wykorzystasz na kilka sposobów.

Ilość
Obecnie brak na stanie

Sposób na elastyczność mięśni i lepsze krążenie – wykorzystaj wałek do masażu punktowego po treningu

Większa elastyczność i lepsze krążenie – to tylko dwie z zalet, jakie ma wykorzystanie wałka do masażu. Niewielki, lekki i poręczny roller to gadżet, który może zostać wykorzystany na kilka sposobów. Podczas osobnego, zaplanowanego treningu z jego użyciem, ale też jako pomoc po aktywności danego dnia. 

Wałek do masażu – pomoc w regeneracji mięśni

O tym, jak ważne jest rozciąganie mięśni, a także ich regeneracja po wysiłku wie każdy, kto interesuje się zdrowym życiem i aktywnością fizyczną. Planując kolejne treningi, warto także pamiętać o dbałości o odpowiednią regenerację mięśni – a jej gwarancją jest wykorzystanie rollera do masażu punktowego.

Dzięki swojej budowie, wałek dopasowany jest do kształtu ciała. Mogą z niego korzystać nawet osoby początkujące. Bez problemu znajdziesz tutorial, który pokaże Ci jak użyć wałka samodzielnie, we własnym domu. Dzięki możliwości punktowego masażu, roller sprawdzi się jako wsparcie dla mięśni, które pracowały danego dnia najbardziej intensywnie. Warto jednak pamiętać o każdej partii – nawet kilka minut masażu to także dodatkowe wsparcie krążenia. 

Roller o wymiarach 30 x 15 cm sprawdzi się podczas masażu różnych części ciała, także tych trudno dostępnych.  Nogi, uda, plecy, czy biodra – każde z tych miejsc z łatwością wymasujesz rollerem. Dzięki wykonaniu z pianki EVA wałek jest zarówno przyjemny w użyciu, jak i też lekki. To jego dodatkowy atut, jeśli rozważasz noszenie go na siłownie. 

Wałek do masażu punktowego w uniwersalnym, niebieskim kolorze sprawdzi się zarówno w damskiej, jak i męskiej torbie treningowej. To przyrząd, który możesz zabrać ze sobą do klubu fitness,  na wakacyjny wyjazd, czy krótki wypad, podczas którego planujesz być aktywny. Za każdym razem, gdy poczujesz ból lub napięcie mięśni, lub zdecydujesz się na mocniejszy wysiłek – możesz z niego skorzystać. 

Masaż rollerem to rozwiązanie, które powinno być stosowane nie tylko przez wyczynowych sportowców. Jeśli często bolą Cię mięśnie, masz problemy z kręgosłupem lub odczuwasz napięcie po wykonanym treningu – poświęć kilka minut na rolowanie ciała. Taka troska wpłynie także na twoje wyniki. Zregenerowane, wypoczęte mięśnie to klucz do sukcesu i przekraczania swoich granic podczas treningu. Także i w tej dziedzinie życia balans jest ważny. A zachować ten pomiędzy wysiłkiem i odpoczynkiem pozwoli Ci roller do masażu punktowego.

Specyfikacja:

+ Materiał: pianka EVA

+ Wymiary: długość: 30 cm, średnica 15 cm

+ Twardość: średnia

+ trening rehabilitacyjny i medyczny

+ rozgrzewka

+ przygotowanie motoryczne

+ trening fitness, trening w domu

+ poprawa ukrwienia mięśni

+ zwiększenie elastyczności

+ rozluźnienia i masuje mięśnie

+ szybsza regeneracja

ERO2-30 BLUE
2020-04-24
Nowy produkt

Zobacz także

Komentarze

Dodaj opinię

Roller do masażu punktowy EDGE niebieski 30 cm

Większa elastyczność i lepsze krążenie – to tylko dwie z zalet, jakie ma wykorzystanie wałka do masażu. Niewielki, lekki i poręczny roller to gadżet, który wykorzystasz na kilka sposobów.

Co sądzisz o tym produkcie?

16 innych produktów w tej kategorii