walek-do-masazu-roller-pianka-czarny-30cm-Edge
  • walek-do-masazu-roller-pianka-czarny-30cm-Edge
  • walek-do-masazu-roller-pianka-czarny-30cm-Edge
  • walek-do-masazu-roller-pianka-czarny-30cm-Edge

Roller do masażu punktowy EDGE czarny 30 cm

26,87 zł

(26,87 zł szt.) Brutto

Wykonany z miękkiej pianki EVA roller to przyrząd, który może pełnić dwie role. Jedną z nich jest rozluźnianie mięśni, a drugą relaks podczas masażu po treningu, czy ciężkim dniu w pracy. 

Ilość
Obecnie brak na stanie

Roller czarny – Twój towarzysz ćwiczeń i relaksu 

Wykonany z miękkiej pianki EVA roller to przyrząd, który może pełnić dwie role. Jedną z nich jest oczywiście rozluźnianie mięśni, a także po prostu relaks podczas masażu po zakończonym treningu, czy ciężkim dniu w pracy. 

Roller to jednak przedmiot, który sprawdzi się także w trakcie samej aktywności fizycznej.  Nieważne czy planujesz trening na górną połowę ciała, czy dziś skupiasz się na nogach, a w szczególności na udach – wałek do masażu punktowego możesz wykorzystać podczas każdego z wymienionych ćwiczeń. 

Roller z wypustkami – doskonały do masażu całego ciała 

Dzięki wypustkom, które posiada roller, doskonale sprawdza się jako narzędzie do masażu. Jego kształt jest idealny do masażu mniejszych partii mięśni. Widoczne wypustki odpowiedzialne są za wzmocnienie jego działania. Niezależnie czy właśnie robisz serię ćwiczeń z pomocą rollera, czy relaksujesz się po ciężkim treningu – możesz mieć pewność, że twoje ciało zostanie odpowiednio wymasowane. 

Uniwersalny, czarny kolor sprawia, że roller ten będzie odpowiedni zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Nowoczesny design docenią wszyscy, którzy lubią połączenie estetyki oraz użytkowości. Roller możesz ze sobą zabrać w dowolne miejsce – wymiary wałka do masażu to 30 x 15 cm. W połączeniu z lekkością sprawiają one, że łatwo spakujesz go do torby i możesz wykorzystać go podczas treningów także poza domem. 

Z działania rollera możesz korzystać podczas wielu aktywności. Wykonując specjalne zestawy ćwiczeń, czy przygotowując się do intensywnego treningu z rollerem, możesz korzystać ze wszystkich benefitów jakie daje wykonywanie masażu. Dzięki możliwości punktowego stosowania rollera pomoże on także w wypadkach, kiedy męczy Cię ból lub napięcie konkretnych partii mięśni. Roller sprawdzi się doskonale  podczas masażu nóg, rąk, jak i klatki piersiowej czy brzucha. 

Ten przyrząd sprawdzi się także doraźnie, podczas zapobiegania bólowi, który niekoniecznie musi być powiązany z przeciążeniem czy aktywnością fizyczną. Jeśli nękają Cię bóle szyi lub pleców, spróbuj lekkich ćwiczeń rozciągających z rollerem. Odpowiednio dopasowany do masażu każdej z partii mięśni, doskonale sprawdzi się i w tym wypadku. Jakie dodatkowe benefity daje stosowanie wałka? To lepszy wygląd całego ciała, doskonałe krążenie i doskonałe samopoczucie po wykonanym treningu, zakończonym relaksem wszystkich mięśni.

Specyfikacja:

+ Materiał: pianka EVA

+ Wymiary: długość: 30 cm, średnica 15 cm

+ Twardość: średnia

+ trening rehabilitacyjny i medyczny

+ rozgrzewka

+ przygotowanie motoryczne

+ trening fitness, trening w domu

+ poprawa ukrwienia mięśni

+ zwiększenie elastyczności

+ rozluźnienia i masuje mięśnie

+ szybsza regeneracja

ERO2-30 BLACK
2020-04-24
Nowy produkt

Komentarze

Dodaj opinię

Roller do masażu punktowy EDGE czarny 30 cm

Wykonany z miękkiej pianki EVA roller to przyrząd, który może pełnić dwie role. Jedną z nich jest rozluźnianie mięśni, a drugą relaks podczas masażu po treningu, czy ciężkim dniu w pracy. 

Co sądzisz o tym produkcie?

16 innych produktów w tej kategorii