walek-do-masazu-roller-pianka-zielony-30cm-7sports
  • walek-do-masazu-roller-pianka-zielony-30cm-7sports
  • walek-do-masazu-roller-pianka-zielony-30cm-7sports
  • walek-do-masazu-roller-pianka-zielony-30cm-7sports

Roller do masażu punktowy 7S miętowy 30 cm

36,99 zł

(36,99 zł szt.) Brutto

Dostawa 1-2 dni robocze

Regularny masaż mięśni jest bardzo ważny dla każdej osoby, która trenuje. Stosując po każdej aktywności wałek do masażu punktowego, możesz dostrzec, jak wiele zmienia jego używanie.

Ilość
Dostępne

Roller do masażu punktowego – poznaj zalety regularnego masażu 

Regularny masaż mięśni jest bardzo ważny dla każdej osoby, która intensywnie lub po prostu regularnie trenuje. Stosując po każdej aktywności wałek do masażu punktowego, możesz dostrzec, jak wiele zmienia jego używanie, jeśli chodzi o kondycję Twojego ciała i samopoczucie po wysiłku. Przede wszystkim — rozluźniając odpowiednie partie, roller zapewnia regenerację. Dba także o odpowiednie krążenie i wpływa na jędrność skóry. Wykonany z wytrzymałego materiału, doskonale dopasowany do kształtu ciała, roller zapewni odpowiednią dawkę masażu po każdym intensywnym wysiłku. 

Wałek do masażu punktowego – sprzęt o wielu zastosowaniach

Podstawowym zadaniem i benefitem płynącym z używania wałka do masażu punktowego jest rozluźnienie mięśni. Dlaczego jest ono takie ważne? Przede wszystkim dlatego, że jest ono kluczowe dla odpowiedniej regeneracji po treningu. Chcąc cieszyć się efektami, zainwestuj w kilka minut masażu każdego dnia. Pomoże to także uniknąć bólu spowodowanego intensywną pracą danej partii ciała. 

Dzięki swoim wymiarom – 30 x 15 cm masażer doskonale sprawdzi się podczas rollowania poszczególnych części ciała. Jeśli podczas danego treningu szczególnie intensywnie pracowały któreś z nich, nie zapomnij o tym, by skupić się na nich po jego zakończeniu. 

Wykonany z pianki EVA roller to rzecz, którą możesz zapakować do swojej torby na siłownię i zawsze po zakończonym treningu pamiętać o masażu. Poza samym rozluźnieniem mięśni są także dodatkowe efekty – pobudzenie krążenia to jeden z nich.  Ma on przede wszystkim znaczenie zdrowotne, dla wielu użytkowniczek rollera ważne jest jednak także to, że wałek do masażu może wspomagać walkę z cellulitem. 

Wyposażony w wypustki roller nadaje się jednak nie tylko do masażu po wysiłku fizycznym. Doskonale sprawdzi się także jako jeden z przyrządów wykorzystywanych podczas treningu.  Sprawdź zestawy ćwiczeń z rollerem lub wykorzystaj go w trakcie zaplanowanej rozgrzewki. Odpowiednie przygotowanie ciała jest bardzo ważne, a sam roller pomoże osiągnąć pożądany efekt. Niezależnie od wybranej partii ciała, wałek do masażu punktowego sprawdzi się także podczas rozciągania – wspomoże działania podczas tego typu aktywności. 

Specyfikacja:

+ Materiał: pianka EVA

+ Wymiary: długość: 30 cm, średnica 15 cm

+ Twardość: średnia

+ trening rehabilitacyjny i medyczny

+ rozgrzewka

+ przygotowanie motoryczne

+ trening fitness, trening w domu

+ poprawa ukrwienia mięśni

+ zwiększenie elastyczności

+ rozluźnienia i masuje mięśnie

+ szybsza regeneracja

RO2-30 MINT
2020-04-24
Nowy produkt

Zobacz także

Komentarze

Dodaj opinię

Roller do masażu punktowy 7S miętowy 30 cm

Regularny masaż mięśni jest bardzo ważny dla każdej osoby, która trenuje. Stosując po każdej aktywności wałek do masażu punktowego, możesz dostrzec, jak wiele zmienia jego używanie.

Co sądzisz o tym produkcie?

16 innych produktów w tej kategorii