walek-piankowy-do-masazu-45cm-czarno-rozowy-7sports-1

Roller do masażu gładki 45 cm czarno-czerwony 7S

29,97 zł

(29,97 zł szt.) Brutto

Roller do masażu to niezawodny przyrząd do szybkiego oraz skutecznego rozluźniania i regeneracji mięśni.

Ilość
Obecnie brak na stanie

Roller do masażu – zregeneruj się po treningu!

Roller do masażu to niezawodny przyrząd do szybkiego oraz skutecznego rozluźniania i regeneracji mięśni. Powinien on na stałe zagościć na każdej sali treningowej, czy w domowej siłowni, by nieść ukojenie po treningach, jak i w przerwach od ćwiczeń. 

Wałek do ćwiczeń w kolorze czarno-różowym z pewnością szczególnie przypadnie do gustu paniom, które uczęszczają na zajęcia aerobiku oraz fitness. Poręczna wielkość oraz gładka struktura rollera są jego podstawowymi walorami. Doskonale przylega on do ciała i skutecznie wspiera masowanie wybranych partii mięśni. Ze względu na skuteczność w działaniu, z rollerów korzystają także coraz częściej i rehabilitanci. Masaż wałkiem przynosi szybko ukojenie zbyt napiętym i obolałym mięśniom, zwiększa też ich elastyczność oraz poprawia krążenie krwi. To jeszcze nie koniec zalet korzystania z rollera! Mamy bardzo dobrą wiadomość dla osób, które walczą z cellulitem – masaż wałkiem stanowi także skuteczny sposób na redukcję „pomarańczowej skórki”.

Dlaczego warto mieć roller w domu?

Regularne korzystanie z wałka do masażu przynosi szereg korzyści zarówno sportowcom, jak i osobom, które długo przebywają w pozycji siedzącej. Wśród tych najważniejszych należy wymienić:

Możliwość przeprowadzenia efektywnego automasażu w warunkach domowych

Jeśli zdecydujesz się na zakup rollera, to wykonanie masażu będzie możliwe zawsze wtedy, gdy będziesz tego potrzebować. Bez konieczności szukania masażysty i umawiania wizyt! Dzięki wałkowi do masażu możesz samodzielnie rozluźnić wybrane partie mięśniowe. Wystarczy, że wykonasz precyzyjne, powolne rolowanie punktów na ciele, które dają Ci poczucie nadmiernego dyskomfortu. Przez dostosowanie siły nacisku masz wpływ na to, jak przebiega masaż i możesz jego intensywność dostosować do własnego progu bólowego.

Szybka regeneracja napiętych i obolałych mięśni

Masaż rollerem sprzyja szybkiej regeneracji mięśni po treningu. Jest także nieoceniony w sytuacji, gdy chcemy przygotować nasze ciało do wysiłku fizycznego. Masaż wałkiem poprawia krążenie krwi i uelastycznia ciało. Przez to zmniejsza napięcie mięśni i poprawia ich elastyczność. Wystarczy zachować regularność, by już po krótkim czasie odczuć zdecydowaną ulgę i zredukować pojawiające się dolegliwości bólowe.

Gwarancja jakości na wiele lat

Roller do masażu wykonany został z wysokiej jakości materiałów – tworzywa piankowego o umiarkowanym stopniu twardości. Dzięki temu wałek jest stosunkowo lekki, nie absorbuje wody i jest łatwy w czyszczeniu. Po kontakcie z ciałem możesz go w szybki i prosty sposób odświeżyć, zachowując przez to maksymalny komfort użytkowania oraz zapewniając pełną higienę i bezpieczeństwo podczas wykonywania masażu.

DANE TECHNICZNE:

+ materiał: pianka EPP

+ wymiary: długość: 45 cm, średnica: 15 cm

+ twardość: średnia

+ trening rehabilitacyjny i medyczny

+ rozgrzewka

+ przygotowanie motoryczne

+ trening fitness, trening w domu

+ poprawa ukrwienia mięśni

+ zwiększenie elastyczności

+ rozluźnia i masuje mięśnie

+ łagodzi zakwasy oraz ból po treningu

+ szybsza regeneracja

+ kształtuje sylwetkę

+ redukuje stres

RO1-45 BLACK-RED
2020-07-19
Nowy produkt

Zobacz także

Komentarze

Dodaj opinię

Roller do masażu gładki 45 cm czarno-czerwony 7S

Roller do masażu to niezawodny przyrząd do szybkiego oraz skutecznego rozluźniania i regeneracji mięśni.

Co sądzisz o tym produkcie?

16 innych produktów w tej kategorii