• Nowy
Rekawice-przyrzadowe-treningowe-na-worek-czarno-czerwone-rozmiar-L-EDGE-1

Rękawice przyrządowe długi rzep roz. L

68,90 zł

(68,90 zł szt.) Brutto

Dostawa 1-2 dni robocze

Rękawice przyrządowe do ćwiczeń, zwane rękawicami na worek będą idealne do treningu bokserskiego z tarczami i workiem.

Ilość
Dostępne

Rękawice przyrządowe – idealne do treningu na worku

Rękawice przyrządowe do ćwiczeń, zwane rękawicami na worek będą idealne do treningu bokserskiego z tarczami i workiem. Lekkie z ruchomym kciukiem, ułatwią wykonywanie serii na worku połączonych z ćwiczeniami, np. na skakance lub podnoszeniem ciężarów bez konieczności zdejmowania rękawic.

Te wygodne rękawice przyrządowe sprawdzą się podczas każdego treningu boksera, osoby trenującej MMA oraz innych kontaktowych sztuk walki. Zabezpieczą dłoń przed kontuzją i zamortyzują uderzenia. Doskonałe dla początkujących i zaawansowanych pięściarzy.

Rękawice przyrządowe – wytrzymałe i niezawodne

Rękawice przyrządowe zostały wykonane z dodatkowo wzmocnionego, syntetycznego materiału, dzięki czemu będą trwałe i odporne na rozciąganie. Mają mniej wypełnienia niż tradycyjne rękawice bokserskie, co jednak nie wpływa na bezpieczeństwo ich używania podczas treningów.

Rękawice przyrządowe mają ruchome, nieosłonięte kciuki, dzięki czemu wykonywanie ćwiczeń na worku jest wygodniejsze. Dodatkowo rękawice treningowe zostały wyposażone w długą owijkę zapinaną na rzep. Zastosowanie usztywniacza w rękawicach przyrządowych dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo treningów i ogranicza możliwość wystąpienia kontuzji nadgarstka. 

Aby jeszcze bardziej zwiększyć komfort podczas treningów z workiem, gruszką lub tarczą treningową, rękawice zostały wyposażone w otwory wentylacyjne, umożliwiające lepszą cyrkulację powietrza. Dodatkowo w strefie zgięcia zastosowano specjalne wkładki, które ułatwią zaciśnięcie pięści podczas uderzenia.

Rękawice mają uniwersalny rozmiar i dopasowują się do dłoni. Aby zwiększyć komfort treningów z rękawicami, zalecane jest stosowanie do nich owijek. 

Specyfikacja:

+ Rozmiar: M szerokość rękawicy 12 cm

+ Rozmiar: L szerokość rękawicy 13 cm

+ Rozmiar: M szerokość rękawicy 13,5 cm

+ Przeznaczenie: trening na worku bokserskim

+ Wytrzymały materiał - skóra syntetyczna

+ Większe możliwości chwytne

+ Zabezpieczenie nadgarstka

+ Komfort treningu

+ Lekkie i wygodne

ERP1 L CZAR-CZER
2021-06-22
Nowy produkt

Zobacz także

Komentarze

Dodaj opinię

Rękawice przyrządowe długi rzep roz. L

Rękawice przyrządowe do ćwiczeń, zwane rękawicami na worek będą idealne do treningu bokserskiego z tarczami i workiem.

Co sądzisz o tym produkcie?

16 innych produktów w tej kategorii