Rękawice-do-MMA-treningow-sparingowe-czrno-czerwone-ERM7-roz.XL-EDGE_2

Rękawice MMA treningowe skóra syntetyczna roz. XL

75,00 zł

(75,00 zł szt.) Brutto

Dostawa 1-2 dni robocze

Rękawice MMA są szczególnie polecane podczas treningów mieszanych sztuk walki oraz na workach, tarczach i gruszkach treningowych. 

Ilość
Dostępne

Rękawice MMA   - wygodny i bezpieczny trening sztuk walki 

Rękawice MMA są szczególnie polecane podczas treningów mieszanych sztuk walki oraz na workach, tarczach i gruszkach treningowych. Rękawice turniejowe MMA zapewnią komfort i bezpieczeństwo podczas wykonywanych ćwiczeń, nie ograniczając przy tym swobodnego chwytu, np. podczas przyduszania lub haka.

Rękawice MMA – trwałe rękawice treningowe ze skóry syntetycznej

Rękawice do MMA wykonane z bardzo wytrzymałej skóry syntetycznej sprawdzą się podczas intensywnych treningów na worku oraz turniejów MMA. Wykorzystany materiał jest elastyczny, dzięki czemu nie pęka i nie obciera dłoni.  Wewnętrzna część rękawicy jest miła w dotyku i gładka.

Rękawice są wypełnione wytrzymałą pianką, która ma właściwości amortyzujące i nie odkształca się pod wpływem uderzenia. Zastosowane wypełnienie świetnie chroni dłonie przed urazami oraz umożliwia swobodne zaciskanie pięści. Dobre wyprofilowanie rękawicy, pozwala na wygodne ułożenie dłoni i chroni ją przed urazami.

Rękawice treningowe posiadają otwartą wewnętrzną cześć, dzięki czemu są przewiewne i zapewniają większy komfort podczas ćwiczeń. Rękawice posiadają zabudowany kciuk, dzięki czemu jest on chroniony przed otarciami i ewentualnymi urazami. Dodatkowe bezpieczeństwo zapewnia solidny wrap, który doskonale ustabilizuje nadgarstek, chroniąc go przed obciążeniem i kontuzją.

Rękawice MMA to doskonały wybór nie tylko dla zawodników MMA, ale również wszystkich trenujących sporty kontaktowe. Mogą być stosowane z powodzeniem podczas treningów na worku, a także podczas tarczowania i turniejów.

Specyfikacja:

+ Rozmiar: XL szerokość rękawicy 13 cm

+ Rozmiar: L szerokość rękawicy 12 cm

+ Rozmiar: M szerokość rękawicy 11 cm

+ Uniwersalne przeznaczenie

+ Materiał: miękka skóra syntetyczna

+ Właściwe usztywnienie nadgarstka: taśma z rzepem

+ Profesjonalne wypełnienie-pianka

+ Ochrona kciuka

+ Wysoki poziom bezpieczeństwa

+ Właściwe wyprofilowanie

ERM7 XL CZARN-CZERW
2021-06-05
Nowy produkt

Zobacz także

Komentarze

Dodaj opinię

Rękawice MMA treningowe skóra syntetyczna roz. XL

Rękawice MMA są szczególnie polecane podczas treningów mieszanych sztuk walki oraz na workach, tarczach i gruszkach treningowych. 

Co sądzisz o tym produkcie?

10 innych produktów w tej kategorii

Klienci, którzy kupili ten produkt