REKAWICE-BOKSERSKIE-SPARINGOWE-10-OZ-EDGE

Rękawice bokserskie sparingowe 10 OZ EDGE

74,79 zł

(74,79 zł szt.) Brutto

Rękawice bokserskie ze skóry syntetycznej zostały stworzone z myślą o sparingach zarówno dla początkujących pięściarzy, jak i doświadczonych bokserów. 

Ilość
Obecnie brak na stanie

Rękawice bokserskie sparingowe – wytrzymałe i ergonomiczne

Rękawice bokserskie ze skóry syntetycznej zostały stworzone z myślą o sparingach zarówno dla początkujących pięściarzy, jak i doświadczonych bokserów. Zapewniają bezpieczeństwo oraz doskonałą amortyzację zadawanych ciosów.

Rękawice bokserskie mogą być również wykorzystywane do ćwiczeń na worku. Treningi z wykorzystaniem rękawic bokserskich sparingowych pomogą poprawić siłę zadawanych ciosów oraz ich celność. Dzięki zastosowaniu grubej warstwy pianki oraz szerokich rzepów rękawice są niezwykle bezpieczne i minimalizują ryzyko kontuzji. 

Rękawice bokserskie – doskonała jakość i bezpieczeństwo użytkowania

Rękawice bokserskie zostały wykonane z bardzo wytrzymałej skóry syntetycznej. Dzięki czemu są odporne na przetarcia i rozciąganie podczas zadawania ciosów przeciwnikowi lub podczas treningu na worku, lub tarczy. Rękawice sparingowe do boksu zostały uszyte bardzo mocnymi nićmi, w taki sposób, aby pod wpływem uderzeń szwy nie pękały, co dodatkowo zwiększa ich trwałość nawet podczas intensywnego użytkowania. 

Każdy trenujący boks wie, jak ważne jest bezpieczeństwo podczas ćwiczeń i sparingów. Dlatego oferowane rękawice zostały odpowiednio wyprofilowane, aby chronić dłoń boksera przed kontuzjami. Dodatkowo do ich wypełnienia użyto specjalnej pianki o zwiększonej gęstości, która jest odporna na zbijanie i doskonale amortyzuje nawet bardzo silne uderzenia.

Aby zapewnić maksymalną ochronę dłoni, rękawice sparingowe zostały wyposażone w mocny i sztywny rzep, który doskonale stabilizuje nadgarstek, minimalizując ryzyko kontuzji. Dla zwiększenia komfortu boksera rękawice zostały wyposażone w otwory wentylacyjne, które umożliwiają przepływ powietrza. 

Aby  treningi były jeszcze bezpieczniejsze do rękawic bokserskich ze skóry syntetycznej, polecamy zakup rękawic żelowych lub tradycyjnych owijek bokserskich. 

Specyfikacja:

+ Rozmiar: 8 OZ, 10 OZ, 12 OZ, 14 OZ

+ Wytrzymały materiał

+ Doskonała amortyzacja

+ Doskonała wentylacja

+ Szeroki rzep

+ Zabezpieczenie kciuka

ERB1 10 OZ CZAR-BIAŁ
2020-10-01
Nowy produkt

Zobacz także

Komentarze

Dodaj opinię

Rękawice bokserskie sparingowe 10 OZ EDGE

Rękawice bokserskie ze skóry syntetycznej zostały stworzone z myślą o sparingach zarówno dla początkujących pięściarzy, jak i doświadczonych bokserów. 

Co sądzisz o tym produkcie?

16 innych produktów w tej kategorii