Piłka-refleksowa-gruszka-bokserska-skóra-syntetyczna-EPR-EDGE_1

Piłka refleksowa czarno-biała EDGE

79,00 zł

(79,00 zł szt.) Brutto

Piłka refleksowa to idealny przyrząd do treningów w kontaktowych sztukach walki, takich jak boks, muay thai, k1, czy kickboxing

Ilość
Obecnie brak na stanie

Piłka refleksowa  - popraw celność swoich ciosów

Piłka refleksowa to idealny przyrząd do treningów w kontaktowych sztukach walki, takich jak boks, muay thai, k1, czy kickboxing. Ćwiczenia z piłką refleksową pomagają poprawić celność, zwinność oraz refleks. Piłka która pozoruje atak, doskonale sprawdzi się podczas nauki pozycji obronnych, np. trzymania gardy, uników lub klinczu.

Gruszka bokserska pomaga trenującemu popracować nad równomiernym rytmem ruchów i uderzeń. Trening z refleksówką doskonale buduje koordynację ruchową, szybkość oraz koncentrację. Piłka może być używana zarówno w siłowni, jak i w domu. Sprawdzi się dla sportowców na różnych poziomach zaawansowania. 

Piłka refleksowa – wytrzymały przyrząd do treningów bokserskich 

Piłka refleksowa została wykonana z wysokiej jakości skóry syntetycznej, dzięki czemu jest odporna na pęknięcia i przetarcia. W środku zastosowano wypełnienie z gumowego balona, dzięki czemu przyrząd jest lekki i sprężysty.

Dla zwiększenia trwałości przyrządu piłka refleksówka została uszyta wzmocnionymi szwami, które są wyjątkowo odporne na uderzenia. Aby umożliwić łatwy montaż piłki w domu i w siłowni, została ona wyposażona w 2 stalowe zaczepy, do których przypinane są elastyczne i wytrzymałe gumy o długości 100 cm. Każda z gum jest zakończona karabińczykiem i rozciąga się do długości 175 cm. To spokojnie wystarczy na jej montaż i komfortowe używanie podczas treningów.

Piłka refleksowa po napompowaniu ma obwód 76 cm oraz wysokość 25 cm.  Są to idealne wymiary, aby skutecznie wykonywać ćwiczenia sprawnościowe takich, jak refleks, uniki oraz celność. 

Specyfikacja:

+ Materiał: Wzmocniona skóra syntetyczna PU

+ Wzmocnione szwy

+ Piłka jest pompowana

+ W komplecie 2 szt. gum zakończone metalowym karabińczykiem z zabezpieczeniem (zdjęcie karabińczyka)

+ Długość gum ok. 100 cm

+ Rozciągliwość jednej gumy do ok. 175 cm

+ Obwód piłki: 76 cm

+ Wysokość piłki: 25 cm

EPR1 CZARNO-BIAŁA
2019-06-05

Zobacz także

Komentarze

Dodaj opinię

Piłka refleksowa czarno-biała EDGE

Piłka refleksowa to idealny przyrząd do treningów w kontaktowych sztukach walki, takich jak boks, muay thai, k1, czy kickboxing

Co sądzisz o tym produkcie?

9 innych produktów w tej kategorii

Klienci, którzy kupili ten produkt