roller-pileczka-do-masazu-peanut-ball-czarno-biała-7sports-1
  • roller-pileczka-do-masazu-peanut-ball-czarno-biała-7sports-2
  • roller-pileczka-do-masazu-peanut-ball-czarno-biała-7sports-1
  • roller-pileczka-do-masazu-peanut-ball-czarno-biała-7sports-3

Piłka masaż podwójna gładka czarno-biała 7S

17,97 zł

(17,97 zł szt.) Brutto

Podwójna piłeczka lacrosse 7SPORTS umożliwia wykonanie głębokiego oraz bardzo precyzyjnego masażu ciała.

Ilość
Obecnie brak na stanie

Podwójna piłka do masażu 7SPORTS

Często odczuwasz bóle mięśni po treningu lub ich zbyt mocne napięcie po długim siedzeniu? Koniecznie poznaj korzyści, jakie płyną z automasażu podwójną piłką lacrosse. Ten niepozornie wyglądający przyrząd ma wręcz zbawienny wpływ na powrót do pełni sił i regenerację naszego ciała. Możesz korzystać z niego w pozycji stojącej, siedzącej, jak i leżącej – siedząc na krześle, stojąc przy ścianie czy leżąc na podłodze. Wszystko zależy od tego, która część ciała wymaga rozmasowania. Podwójną piłeczką możesz wykonać zarówno masaż statyczny, przez uciskanie nią bolącego miejsca przez około 40 sec, jak i głęboki automasaż przypominający rolowanie wałkiem, który powinien trwać około 5 min. Choć często twardość podwójnej piłeczki budzi obawy, to jednak trzeba pamiętać, że to my sami decydujemy, z jaką siłą wykonujemy masaż. 

Jak działa piłka do masażu lacrosse?

Podwójna piłka do masażu lacrosse EDGE pomaga zwiększyć mobilność, zredukować poziom napięcia mięśni i powięzi oraz trudno dostępnych do rozmasowania miejsc. Oddziaływanie na wybrane partie ciała odbywa się poprzez rollowanie oraz uciskanie o preferowanej sile nacisku. Dzięki temu poprawia się ukrwienie, napięcia ustępują, a my czujemy przyjemne odprężenie. Masaż podwójną piłką wskazany jest zarówno po treningu, gdy nasze mięśnie wymagają szybkiej regeneracji, jak i wtedy, gdy chcemy zrelaksować się po ciężkim dniu pracy. Z powodzeniem można użyć jej także podczas rehabilitacji, po otrzymaniu wskazówek od fizjoterapeuty.

Jakie korzyści przyniesie Ci masaż piłeczką lacrosse?

Podwójna piłeczka lacrosse 7SPORTS umożliwia wykonanie głębokiego oraz bardzo precyzyjnego masażu ciała. Efekty są odczuwalne już po kilku zabiegach! Przede wszystkim w postaci rozluźnionych mięśni, redukcji tak zwanych „zakwasów”, które często pojawiają się po treningach oraz zredukowania poziomu stresu.

Piłeczka do masażu dedykowana jest przede wszystkim dla osób, które regularnie uprawiają aktywność sportową, a także dla trenerów, fizjoterapeutów oraz osób, które długo pracują w pozycji siedzącej. Dzięki niej unikniesz bólu karku, pleców, jak i kończyn. Kompaktowy rozmiar oraz ergonomiczny kształt zapewniają komfort użytkowania. Podwójna piłeczka do masażu jest także lekka, więc bez problemu zmieścisz ją w torbie czy plecaku i zabierzesz ze sobą wszędzie.

DANE TECHNICZNE:

+ materiał: pianka EPP

+ średnica: 8 cm

+ długość: 15 cm

+ twardość: bardzo twarda

+ trening rehabilitacyjny i medyczny

+ rozgrzewka

+ przygotowanie motoryczne

+ fitness

+ trening w domu

+ rozluźnienie mięśni

+ masaż mięśni

+ poprawa ukrwienia mięśni

+ zwiększenie elastyczności

+ szybsza regeneracja

PM-3 BLACK-WHITE
2020-07-19
Nowy produkt

Zobacz także

Komentarze

Dodaj opinię

Piłka masaż podwójna gładka czarno-biała 7S

Podwójna piłeczka lacrosse 7SPORTS umożliwia wykonanie głębokiego oraz bardzo precyzyjnego masażu ciała.

Co sądzisz o tym produkcie?

16 innych produktów w tej kategorii

Klienci, którzy kupili ten produkt