pileczka-do-masazu-roller-podwojna-7sports
  • pileczka-do-masazu-roller-podwojna-7sports
  • pileczka-do-masazu-roller-podwojna-7sports

Piłka masaż podwójna 6cm

24,97 zł

(24,97 zł szt.) Brutto

Ból pleców to jedna z chorób naszych czasów. Rozwiązaniem problemu ze spiętymi przy kręgosłupie mięśniami jest wykorzystanie piłeczki podwójnej do masażu. 

Ilość
Obecnie brak na stanie

Pozbądź się bólu pleców dzięki podwójnej piłeczce do masażu

Ból pleców to jedna z chorób naszych czasów. Uciążliwy, uporczywy, a często także nawracający potrafi być trudnym do zniesienia dla osoby, którą dotyka. Często jego przyczyną jest nadmierne napięcie partii mięśni w tych rejonach. Rozwiązaniem problemu ze spiętymi przy kręgosłupie mięśniami jest wykorzystanie piłeczki podwójnej do masażu. 

O zaletach automasażu i jego właściwościach wypowiedzieć się może każdy, kto miał okazję przekonać się na własnej skórze, jak wielką ulgę może przynieść kilka prostych ruchów. Zadaniem piłeczki podwójnej do masażu jest pomoc w momencie powstania nadmiernego, bolesnego napięcia. Odpowiednia budowa przyrządu zapewni, że bez problemu można użyć jej podczas sesji w domu. 

Podwójna piłeczka do masażu – rozwiązanie, które możesz stosować samodzielnie

Znajdujące się przy kręgosłupie mięśnie, choć wymagają masażu, często są pomijane. Ich położenie powoduje, że dostęp do nich jest ograniczony. Jednak dzięki budowie podwójnej piłeczki staje się to o wiele łatwiejsze. Przede wszystkim dopasowana jest ona do naturalnego wygięcia kręgosłupa. Dzięki odpowiedniemu rozmieszczeniu poszczególnych piłeczek ten mierzący 6 x 13 cm sprzęt poradzi sobie z masażem całego odcinka pleców. 

Odpowiednie wyprofilowanie to jednak nie tylko gwarancja skuteczności, ale też komfortu podczas prowadzonego zabiegu. Kształt narzędzia umożliwia jego łatwe utrzymanie w dłoni podczas prowadzonego samodzielnie masażu bolesnych miejsc. Nie bez znaczenia są także widoczne wypustki – ich zastosowanie wspomaga efekty i daje gwarancje skuteczności zabiegu. 

Czarny, uniwersalny kolor piłeczki przypadnie do gustu każdej osobie. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom piłeczka ta może stać się elementem bagażu każdego, kto cierpi na ból pleców.   Niezależnie od tego, czy jest on spowodowany intensywnymi ćwiczeniami, czy może pracą siedzącą. Piłeczka może być wykorzystywana w dowolnym momencie, także podczas czy po treningu. 

Niezależnie od przyczyny spięcia mięśni, masaż rozluźniający jest rozwiązaniem, które przyniesie natychmiastową ulgę. Korzystając z piłeczki, warto skupić się przede wszystkim na miejscach najbardziej wrażliwych i obolałych. By jednak zapobiec bólowi, warto masować cały odcinek przy kręgosłupie. Dzięki odpowiedniej budowie piłeczki podwójnej do masażu zadanie to stanie się naprawdę łatwe i możliwe do wykonania samodzielnie, w domowym zaciszu. 

Specyfikacja:

+ kolor: czarny

+ materiał: guma termoplastyczna

+ średnica: 6 cm

+ długość: 13 cm

+ twardość: bardzo twarda

+ trening rehabilitacyjny i medyczny

+ rozgrzewka

+ przygotowanie motoryczne

+ fitness

+ trening w domu

+ rozluźnienie mięśni

+ masaż mięśni

+ poprawa ukrwienia mięśni

+ zwiększenie elastyczności

+ szybsza regeneracja

PM-2
2020-04-24
Nowy produkt

Zobacz także

Komentarze

Dodaj opinię

Piłka masaż podwójna 6cm

Ból pleców to jedna z chorób naszych czasów. Rozwiązaniem problemu ze spiętymi przy kręgosłupie mięśniami jest wykorzystanie piłeczki podwójnej do masażu. 

Co sądzisz o tym produkcie?

16 innych produktów w tej kategorii