pas-kulturystyczny-skorzany-szeroki-rozmiar-XL-Edge

Pas kulturystyczny skórzany szeroki roz. XL EDGE

49,00 zł

(49,00 zł szt.) Brutto

Pas kulturystyczny zaprojektowany przez profesjonalistów, aby jeszcze lepiej chronić kręgosłup podczas podnoszenia ciężarów. 

Ilość
Obecnie brak na stanie

Pas kulturystyczny szeroki skórzany  - bezpieczeństwo i komfort podczas każdego treningu

Pas kulturystyczny szeroki wykonany ze skóry naturalnej zapewni dodatkową stabilizację odcinka lędźwiowego podczas ćwiczeń. Prawidłowo założony pozwoli na  wygenerowanie ciśnienia śród brzusznego, a co za tym idzie polepszy transfer siły z nóg i pomoże ustabilizować tułów. Polecany szczególnie do trójboju, crossfitu oraz treningu siłowego.

Ps kulturystyczny szeroki skórzany – do podnoszenia dużych ciężarów

Pas kulturystyczny z klamrą zminimalizuje możliwość wystąpienia kontuzji i zwiększy komfort podczas wykonywania ćwiczeń. Sprawdzi się podczas wykonywania martwego ciągu, przysiadu ze sztangą, podrzutów i rwania. Solidnie wykonany pas przyda się zarówno  doświadczonym lifterom, jak i tym dopiero rozpoczynającym przygodę z podnoszeniem ciężarów.

Pas kulturystyczny szeroki został wykonany z wytrzymałej skóry naturalnej, dzięki czemu doskonale dopasowuje się do kształtu ciała, zapewniając jeszcze lepszą stabilizację lędźwi. Dobrze wyprofilowany pas z usztywnia kręgosłup, a wewnętrzna część pasa uszyta z miękkiego zamszu, zwiększa komfort podczas jego noszenia. Pas nie powoduje otarć podczas wykonywania ćwiczeń i jest przyjemny w kontakcie z ciałem.

EPK4 PAS KULTURY XL
2019-11-21

Komentarze

Dodaj opinię

Pas kulturystyczny skórzany szeroki roz. XL EDGE

Pas kulturystyczny zaprojektowany przez profesjonalistów, aby jeszcze lepiej chronić kręgosłup podczas podnoszenia ciężarów. 

Co sądzisz o tym produkcie?

16 innych produktów w tej kategorii