pas-kulturystyczny-skorzany-szeroki-rozmiar-XXL-7sports

Pas kulturystyczny skórzany szeroki r XXL 7sports

49,00 zł

(49,00 zł szt.) Brutto

Pas kulturystyczny zaprojektowany przez profesjonalistów, aby jeszcze lepiej chronić kręgosłup podczas podnoszenia ciężarów. 

Ilość
Obecnie brak na stanie

Pas kulturystyczny szeroki skórzany  - bezpieczeństwo i komfort podczas każdego treningu

Pas kulturystyczny szeroki wykonany ze skóry naturalnej zapewni dodatkową stabilizację odcinka lędźwiowego podczas ćwiczeń. Prawidłowo założony pozwoli na  wygenerowanie ciśnienia śród brzusznego, a co za tym idzie polepszy transfer siły z nóg i pomoże ustabilizować tułów. Polecany szczególnie do trójboju, crossfitu oraz treningu siłowego.

Ps kulturystyczny szeroki skórzany – do podnoszenia dużych ciężarów

Pas kulturystyczny z klamrą zminimalizuje możliwość wystąpienia kontuzji i zwiększy komfort podczas wykonywania ćwiczeń. Sprawdzi się podczas wykonywania martwego ciągu, przysiadu ze sztangą, podrzutów i rwania. Solidnie wykonany pas przyda się zarówno  doświadczonym lifterom, jak i tym dopiero rozpoczynającym przygodę z podnoszeniem ciężarów.

Pas kulturystyczny szeroki został wykonany z wytrzymałej skóry naturalnej, dzięki czemu doskonale dopasowuje się do kształtu ciała, zapewniając jeszcze lepszą stabilizację lędźwi. Dobrze wyprofilowany pas z usztywnia kręgosłup, a wewnętrzna część pasa uszyta z miękkiego zamszu, zwiększa komfort podczas jego noszenia. Pas nie powoduje otarć podczas wykonywania ćwiczeń i jest przyjemny w kontakcie z ciałem.

7SPK4 PAS KULTUR XXL
2019-11-21

Komentarze

Dodaj opinię

Pas kulturystyczny skórzany szeroki r XXL 7sports

Pas kulturystyczny zaprojektowany przez profesjonalistów, aby jeszcze lepiej chronić kręgosłup podczas podnoszenia ciężarów. 

Co sądzisz o tym produkcie?

16 innych produktów w tej kategorii