obciazniki-na-rece-nogi-neoprenowe-1,5kg-7sports-2

Obciążniki na rzep 2x1,5 kg 7SPORTS

38,87 zł

(38,87 zł szt.) Brutto

Użycie obciążników neoprenowych o wadze 2x1,5 kg na kostki lub nadgarstki stanowi ciekawe urozmaicenie treningów.

Ilość
Obecnie brak na stanie

Obciążniki neoprenowe 2x1,5 kg – efektywny trening każdego dnia

Użycie obciążników neoprenowych o wadze 2x1,5 kg na kostki lub nadgarstki stanowi ciekawe urozmaicenie treningów. Ćwiczenia z obciążeniem może wykonywać praktycznie każdy – zarówno w domu, podczas zajęć fitness, treningu z instruktorem czy na świeżym powietrzu. Obciążniki neoprenowe polecane są także w treningach siłowych, dla biegaczy, skoczków, fanów rolek, czy osób grających w siatkówkę lub koszykówkę. Dodatkowe obciążenie wzmacnia mięśnie, wspaniale rzeźbi sylwetkę i poprawia balans.

Trenuj z obciążnikami 2x1,5 kg!

Wybierając obciążniki 7SPORTS i EDGE o wadze 2x1,5 kg z pewnością do Twojego planu treningowego nie wkradnie się nuda! Zaskoczy Cię ich jakość i perfekcyjne dopasowanie do ciała. Uniwersalne i bardzo funkcjonalne zapięcie na rzep wzmocnione o metalowe klamry dobrze trzyma obciążniki na kostkach lub nadgarstkach. Przyjemny w dotyku materiał wierzchni wykonany z neoprenu nie powoduje podrażnień, a wypełnienie ze stalowych, drobnych wiórek gwarantuje równomierne ich rozmieszczenie wewnątrz obciążników, co przekłada się na komfort użytkowania.

Podczas wybierania obciążników warto zdecydować się na minimum trzy zestawy, które pozwolą na wykonanie kompletnego planu treningowego ze zmiennym obciążeniem. Komplet może składać się przykładowo z obciążników neoprenowych o masie 0,5 kg, 1 kg oraz 1,5 kg. Obciążniki cięższe przydadzą się przy treningu kończyn dolnych, które z reguły są silniejsze, natomiast te o mniejszej wadze do treningu rąk.

Do zestawu polecamy także chłodzące ręczniki, które przynoszą ukojenie po wytężonych ćwiczeniach oraz skakanki i karimaty.

ON-3
2019-06-05

Zobacz także

Komentarze

Dodaj opinię

Obciążniki na rzep 2x1,5 kg 7SPORTS

Użycie obciążników neoprenowych o wadze 2x1,5 kg na kostki lub nadgarstki stanowi ciekawe urozmaicenie treningów.

Co sądzisz o tym produkcie?

3 innych produktów w tej kategorii