obciazniki-na-rece-nogi-neoprenowe-kolor-czarno-niebieski-2x1kg-7sports-1

Obciążniki na rzep 2x1 kg 7SPORTS

29,90 zł

(29,90 zł szt.) Brutto

Obciążniki rewelacyjnie sprawdzają się podczas codziennych treningów w domu, na świeżym powietrzu, jak i na zajęciach fitness. 

Ilość
Obecnie brak na stanie

Obciążniki neoprenowe 2x1 kg – trenuj z obciążeniem!

Treningi można urozmaicać na wiele sposobów. Zmieniając zestaw ćwiczeń czy korzystając z różnego typu urządzeń. Dzięki temu zwiększa się ich skuteczność, a trenujący szybciej zauważają pożądane efekty. Jednym z doskonałych na to sposobów jest również stosowanie obciążników neoprenowych 2x1 kg 7SPORTS!

Obciążniki rewelacyjnie sprawdzają się podczas codziennych treningów w domu, na świeżym powietrzu, jak i na zajęciach fitness. Wspierają aktywnie trening siłowy, kulturystyczny, rehabilitacyjny, jak i aerobowy. Po obciążniki sięgają także chętnie biegacze i fani sportów walki.

Czy warto trenować z obciążnikami neoprenowymi 2x1kg?

Stosowanie obciążników ma wiele korzyści. Dodatkowe obciążenie zamontowane na nadgarstkach lub kostkach za pomocą wytrzymałych rzep, wzmocnionych o metalowe zapięcie sprawia, że szybko gubimy zbędne kilogramy, modelujemy sylwetkę, poprawiamy balans ciała i wytrzymałość.

Wykonane z wysokiej jakości materiałów miękkiego rodzaju neoprenu wypełnionego stalowymi wiórkami, obciążniki 2x1 kg 7SPORTS dają gwarancję satysfakcji z użytkowania. Za stosunkowo niską cenę otrzymujemy wsparcie podczas treningów, które w znaczący sposób zwiększa ich efektywność i mobilizuje nas do dalszej, wytężonej pracy. Trzeba przy tym pamiętać, że intensywność ćwiczeń oraz ciężar obciążeń należy zwiększać stopniowo, dostosowując je do własnych możliwości oraz stanu zdrowia.

Specyfikacja:

+ Materiał: neopren

+ Waga 2x1 kg

+ Wypełnienie: stalowe wiórki

+ Zastosowanie: na ręce i nogi

+ Zapięcie: regulowany pasek na rzep

+ Wysokiej jakości materiał i solidne wykonanie

ON-2
2019-06-05

Zobacz także

Komentarze

Dodaj opinię

Obciążniki na rzep 2x1 kg 7SPORTS

Obciążniki rewelacyjnie sprawdzają się podczas codziennych treningów w domu, na świeżym powietrzu, jak i na zajęciach fitness. 

Co sądzisz o tym produkcie?

5 innych produktów w tej kategorii