obciazniki-na-rece-nogi-neoprenowe-1kg-7sports-2

Obciążniki na rzep 2x1 kg 7SPORTS

29,90 zł

(29,90 zł szt.) Brutto

Dostawa 1-2 dni robocze

Obciążniki rewelacyjnie sprawdzają się podczas codziennych treningów w domu, na świeżym powietrzu, jak i na zajęciach fitness. 

Ilość
Dostępne

Obciążniki neoprenowe 2x1 kg – trenuj z obciążeniem!

Treningi można urozmaicać na wiele sposobów. Zmieniając zestaw ćwiczeń czy korzystając z różnego typu urządzeń. Dzięki temu zwiększa się ich skuteczność, a trenujący szybciej zauważają pożądane efekty. Jednym z doskonałych na to sposobów jest również stosowanie obciążników neoprenowych 2x1 kg 7SPORTS i EDGE!

Obciążniki rewelacyjnie sprawdzają się podczas codziennych treningów w domu, na świeżym powietrzu, jak i na zajęciach fitness. Wspierają aktywnie trening siłowy, kulturystyczny, rehabilitacyjny, jak i aerobowy. Po obciążniki sięgają także chętnie biegacze i fani sportów walki.

Czy warto trenować z obciążnikami neoprenowymi 2x1kg?

Stosowanie obciążników ma wiele korzyści. Dodatkowe obciążenie zamontowane na nadgarstkach lub kostkach za pomocą wytrzymałych rzep, wzmocnionych o metalowe zapięcie sprawia, że szybko gubimy zbędne kilogramy, modelujemy sylwetkę, poprawiamy balans ciała i wytrzymałość.

Wykonane z wysokiej jakości materiałów miękkiego rodzaju neoprenu wypełnionego stalowymi wiórkami, obciążniki 2x1 kg 7SPORTS i EDGE dają gwarancję satysfakcji z użytkowania. Za stosunkowo niską cenę otrzymujemy wsparcie podczas treningów, które w znaczący sposób zwiększa ich efektywność i mobilizuje nas do dalszej, wytężonej pracy. Trzeba przy tym pamiętać, że intensywność ćwiczeń oraz ciężar obciążeń należy zwiększać stopniowo, dostosowując je do własnych możliwości oraz stanu zdrowia.

Do zestawu polecamy także karimaty, hantle oraz stepy i skakanki. Cały asortyment znajdziesz w naszym sklepie internetowym!

ON-2
2019-06-05

Zobacz także

Komentarze

Dodaj opinię

Obciążniki na rzep 2x1 kg 7SPORTS

Obciążniki rewelacyjnie sprawdzają się podczas codziennych treningów w domu, na świeżym powietrzu, jak i na zajęciach fitness. 

Co sądzisz o tym produkcie?

3 innych produktów w tej kategorii