lina-crossfit-do-treningu-rope-power-czarna-9-m-LI-1-Edge-1

Lina treningowa 9 m EDGE

148,89 zł

(148,89 zł szt.) Brutto

Niesłabnąca popularność crossfitu to najlepszy dowód na efektywność tych ćwiczeń. Jednymi z nich są te z wykorzystaniem liny crossfit.

Ilość
Obecnie brak na stanie

Zmień swoje treningi i sylwetkę dzięki linie crossfit 

Niesłabnąca popularność crossfitu to najlepszy dowód na efektywność tych ćwiczeń. Jednymi z nich są te z wykorzystaniem liny crossfit. Jeśli też chcesz się cieszyć świetną sylwetką, z widocznymi, zarysowanymi mięśniami – sprawdź ją w praktyce. To przyrząd, który doskonale sprawdzi się podczas treningu crossfitu, ale też może stanowić doskonałe uzupełnienie tygodniowego planu aktywności. Wybierając linę crossfit, zyskujesz szansę na wykonywanie zróżnicowanych ćwiczeń dedykowanych na partie ciała, na których aktywności zależy Ci najbardziej. Efekty treningu z liną zobaczysz bardzo szybko – poza ładną sylwetką będziesz cieszyć się dobrym samopoczuciem i zauważysz, że masz więcej siły. 

Lina crossfit w otulinie – uniwersalny sprzęt, który sprawdzi się w różnych treningach

Lnia crossfit w otulinie zaprojektowana została tak, by w pełni spełniać wymagania wszystkich sportowców i umożliwić im efektywny trening. Osłony na końcu liny są jednocześnie gwarancją jej trwałości, ale też dają możliwość prawidłowego chwytu. Dobrany do potrzeb ćwiczących materiał pozwala uniknąć wyślizgiwania się liny z rąk. Próbując swoich sił w treningu z tym przyrządem możesz skupić się wyłącznie na pracy własnego ciała. 

Lina crosffit o długości 10 metrów sprawdzi się zarówno podczas zajęć prowadzonych na siłowni, jak i podczas indywidualnego, domowego treningu. To przedmiot uniwersalny, dzięki któremu możesz ćwiczyć różne, wybrane przez siebie partie mięśni. Wszechstronność zastosowań liny w treningu sprawi, że to rzecz, która pozostanie z tobą na dłużej. Linia o średnicy 4 cm, wykonana została z wysokiej jakości materiału i uzupełniona o otulinę. Dzięki temu możesz mieć pewność, że będzie służyła ci przez długi czas. 

Ten produkt wyróżnia się także designem. Całość utrzymana jest w czerni, sprawiając, że to przedmiot, który łączy w sobie praktyczne zastosowanie z estetyką. Spróbuj i sprawdź jakie możliwości treningowe daje lina. Przetestuj kilka ćwiczeń, zobacz jakie są najczęstsze, polecane przez trenerów możliwości jej wykorzystania. Pracuj podczas treningów nad całym ciałem – wykorzystując linę o długości 10 m, bez problemu możesz różnicować ćwiczenia i angażować wszystkie partie mięśni.  Efekty zachęcą Cię do dalszej pracy i kontynuacji ćwiczeń z liną crossfit.  

Specyfikacja:

+ materiał: polipropylen wysokiej jakości

+ końce zabezpieczone przed strzępieniem

+ osłona liny na całej długości

+ 2 antypoślizgowe rączki

+ wodoodporna

+ długość: 10 m

+ średnica: 40 mm

+ waga: 8 kg

ELI-1 9M
2020-04-24
Nowy produkt

Zobacz także

Komentarze

Dodaj opinię

Lina treningowa 9 m EDGE

Niesłabnąca popularność crossfitu to najlepszy dowód na efektywność tych ćwiczeń. Jednymi z nich są te z wykorzystaniem liny crossfit.

Co sądzisz o tym produkcie?

16 innych produktów w tej kategorii