Lapy-trenera-tarcze-treningowe-ze-skóry-naturalnej-z-wkładką-żelową-biało-czarne-EDGE_1

Łapy trenera skóra naturalna biało-czarne EDGE

159,00 zł

(159,00 zł szt.) Brutto

Łapy trenera znane także, jako tarcze treningowe sprawdzą się na każdym treningu bez względu na to, czy jesteś prospektem czy już doświadczonym zawodnikiem.

Ilość
Obecnie brak na stanie

Łapy trenera– ergonomiczne tarcze treningowe

Łapy trenera znane także, jako tarcze treningowe sprawdzą się na każdym treningu bez względu na to, czy jesteś prospektem czy już doświadczonym zawodnikiem. Ich niekwestionowane zalety to wysoka jakość wykonania oraz ergonomia. Wybór solidnego materiału zewnętrznego oraz wewnętrznego sprawia, że łapy trenera będą doskonałe do ćwiczenia serii lub konkretnych ciosów, np. jaba, prawego krzyżowego, ciosu sierpowego lub podbródkowego. Dzięki tarczom, każdy bokser zwiększy skuteczność wymierzanych ciosów, a także ich technikę oraz szybkość. 

Łapy trenera to nie tylko niezawodny sprzęt do ćwiczeń dla przyszłych sluggerów, to także bezpieczeństwo z ich korzystania podczas treningów. Dzięki odpowiedniemu wyprofilowaniu, tarcze treningowe ograniczają możliwość ześlizgiwania się ciosów, a dodatkowo chronią nadgarstki trenera przed ich nadmiernym obciążeniem. 

Łapy trenera – sprzęt bokserski najwyższej klasy

Łapy trenera zostały wykonane z wytrzymałej bydlęcej skóry, która jest bardzo odpornym materiałem, w szczególności na odkształcenia. Z łatwością wytrzyma tysiące uderzeń doświadczonych puncherów. Tarcze doskonale układają się w dłoni, dzięki czemu trening jest jeszcze bardziej skuteczny i komfortowy. 

Oferowane łapy trenera zostały wypełnione odporną na odkształcenia pianką, która doskonale amortyzuje uderzenia. Dodatkowo, aby jeszcze lepiej absorbować ciosy, tarcze treningowe zostały wyposażone w żelowe wkładki, które umieszczone na przodzie rękawic zwiększają komfort ćwiczeń i zmniejszają ryzyko kontuzji. 

Łapy trenera wyposażone zostały również w bardzo praktyczną siatkę wentylacyjną na ich zewnętrznej części, dzięki temu w trakcie treningów dłoń jest mniej narażona na pocenie się. Podczas intensywnych ćwiczeń serii ciosów, jest to bardzo wygodne rozwiązanie dla osoby trzymającej tarcze i pozwala na zwiększenie komfortu nawet podczas długich treningów.

Świetnie wyprofilowane tarcze trenerskie to nie tylko wygoda dla boksera, ale również dla osoby trzymającej łapy. Wygodne trzymanie i dodatkowe profilowanie zabezpieczające nadgarstek, zmniejszają możliwość jego przeciążenia i kontuzji. 

Łapy trenera świetnie sprawdzą się podczas treningów na ringu bokserskim, na siłowni oraz podczas ćwiczeń na świeżym powietrzu. Warto je mieć przy sobie i podnosić swoje bokserskie umiejętności zadawania skutecznych ciosów. Dzięki regularnym treningom z łapami trenera, dotychczasowe cepy zostaną szybko zastąpione poprawnymi i skutecznymi ciosami.

Specyfikacja:

+ Materiał: skóra naturalna

+ Długość: 25 cm

+ Szerokość: 19 cm

+ Grubość wkładu: 5 cm

Długość paska z rzepem: 32 cm

+ Wkładka żelowa

+ Profesjonalne wykonanie

+ Właściwe wyprofilowanie

+ Dodatkowa osłona ręki

+ Doskonała wentylacja

+ Regulacja: pasek z rzepem

EŁ1 ŁAPY TRENERA
2019-06-05

Zobacz także

Komentarze

Dodaj opinię

Łapy trenera skóra naturalna biało-czarne EDGE

Łapy trenera znane także, jako tarcze treningowe sprawdzą się na każdym treningu bez względu na to, czy jesteś prospektem czy już doświadczonym zawodnikiem.

Co sądzisz o tym produkcie?

9 innych produktów w tej kategorii