Lapy-trenera-tarcze-treningowe-ze-skóry-syntetycznej-czarno-czerwone-EDGE_1

Łapy trenera czarno-czerwone PU EDGE

88,00 zł

(88,00 zł szt.) Brutto

Dostawa 1-2 dni robocze

Łapy trenera to element obowiązkowy na każdym treningu, bez względu na to czy jesteś prospektem, czy championem.

Ilość
Dostępne

Łapy trenera– trwałe tarcze na trening w każdych warunkach

Łapy trenera to element obowiązkowy na każdym treningu, bez względu na to czy jesteś prospektem, czy championem. Dobrze układające się w dłoni i wytrzymałe tarcze, zagwarantują wydajny trening, na którym dojdziesz do mistrzowskiego poziomu swoich ciosów. Na tarczach treningowych przećwiczysz skuteczny atak prawym krzyżowym i prawym bezpośrednim, ciosy sierpowe, a nawet podbródkowe. 

Dzięki regularnym treningom z łapami trenera poprawisz technikę swoich ciosów, eliminując z serii wszystkie cepy. Bez względu na miejsce ćwiczeń tarcze sprawdzą się równie dobrze na siłowni, jak i podczas treningu na świeżym powietrzu. Doskonale wyprofilowane i wykonane z syntetycznej skóry będą komfortowe zarówno dla punchera, jak i dla partnera trzymającego tarcze. 

Łapy trenera w kolorze czarno – czerwonym – funkcjonalne tarcze treningowe

Łapy trenera w kolorze zostały wykonane ze wzmocnionej skóry syntetycznej. Dzięki zastosowaniu tego materiału, tarcze treningowe będą wytrzymałe i łatwe w utrzymaniu czystości. Po zakończonym ćwiczeniu wystarczy przetrzeć je wilgotną ściereczką, aby były gotowe na kolejny trening.

Łapy trenera, które służą do ćwiczeń celności i szybkości ciosów, a także ich siły, są poddawane intensywnej eksploatacji. Dlatego zostały wypełnione odporną pianką, która doskonale amortyzuje ciosy i nie ulega odkształceniu. Dodatkowo do szycia tarcz użyto bardzo mocnych szwów, które wytrzymają nawet najmocniejsze uderzenia. Dzięki temu nawet po latach intensywnych treningów, łapy trenera będą nadal w doskonałej kondycji.

Tarcze treningowe zostały zaprojektowane tak, aby zwiększać komfort podczas ćwiczeń boksera i trenera. Specjalnie wyprofilowana tarcza zmniejsza możliwość ześliźnięcia się rękawicy podczas uderzenia, co znaczenie poprawia skuteczność treningów z tarczą. Dodatkowe wyprofilowanie zabezpieczające nadgarstek oraz wygodny rzep zapobiegający ześlizgiwaniu się tarczy sprawiają, że nadgarstki trenera są doskonale chronione. Dzięki temu są mniej narażone na przeciążenia i kontuzje. 

Dla dodatkowej wygody na zewnętrznej części rękawic zostały wszyte siatki wentylacyjne, dzięki którym możliwa jest lepsza cyrkulacja powietrza wewnątrz tarczy, co z kolei ogranicza nadmierne pocenie się dłoni. Tarcze treningowe świetnie układają się w dłoni, co znacząco wpływa na komfort realizowanych treningów. Dobrze dopasowane tarcze przekładają się na efektywność ćwiczeń i pozwalają na wykonywanie dłuższych serii.  

Jeżeli chcesz zostać skutecznym swarmerem to trening z łapami trenera pomoże Ci wyrobić najważniejsze umiejętności, takie jak szybkość, zwinność i skuteczność zadawanych ciosów.  

Specyfikacja:

+ Materiał: wzmacniana skóra syntetyczna

+ Długość: 23 cm

+ Szerokość: 18 cm

+ Grubość wkładu: 5 cm

+ Długość paska z rzepem: 29 cm

+ Profesjonalne wykonanie

+ Właściwe wyprofilowanie

+ Dodatkowa osłona ręki

+ Doskonała wentylacja

+ Regulacja: pasek z rzepem

EŁ3 ŁAPY TRENERA
2019-06-05

Zobacz także

Komentarze

Dodaj opinię

Łapy trenera czarno-czerwone PU EDGE

Łapy trenera to element obowiązkowy na każdym treningu, bez względu na to czy jesteś prospektem, czy championem.

Co sądzisz o tym produkcie?

9 innych produktów w tej kategorii