Lapy-trenera-tarcze-treningowe-ze-skóry-syntetycznej-czarno-białe-EDGE_1

Łapy trenera czarno-białe PU EDGE

88,00 zł

(88,00 zł szt.) Brutto

Łapy trenera to element obowiązkowy na każdym treningu, bez względu na to czy jesteś prospektem, czy championem.

Ilość
Obecnie brak na stanie

Łapy trenera– trwałe tarcze na trening w każdych warunkach

Łapy trenera to element obowiązkowy na każdym treningu, bez względu na to czy jesteś prospektem, czy championem. Dobrze układające się w dłoni i wytrzymałe tarcze, zagwarantują wydajny trening, na którym dojdziesz do mistrzowskiego poziomu swoich ciosów. Na tarczach treningowych przećwiczysz skuteczny atak prawym krzyżowym i prawym bezpośrednim, ciosy sierpowe, a nawet podbródkowe. 

Dzięki regularnym treningom z łapami trenera poprawisz technikę swoich ciosów, eliminując z serii wszystkie cepy. Bez względu na miejsce ćwiczeń tarcze sprawdzą się równie dobrze na siłowni, jak i podczas treningu na świeżym powietrzu. Doskonale wyprofilowane i wykonane z syntetycznej skóry będą komfortowe zarówno dla punchera, jak i dla partnera trzymającego tarcze. 

Łapy trenera w kolorze czarno – czerwonym – funkcjonalne tarcze treningowe

Łapy trenera w kolorze zostały wykonane ze wzmocnionej skóry syntetycznej. Dzięki zastosowaniu tego materiału, tarcze treningowe będą wytrzymałe i łatwe w utrzymaniu czystości. Po zakończonym ćwiczeniu wystarczy przetrzeć je wilgotną ściereczką, aby były gotowe na kolejny trening.

Łapy trenera, które służą do ćwiczeń celności i szybkości ciosów, a także ich siły, są poddawane intensywnej eksploatacji. Dlatego zostały wypełnione odporną pianką, która doskonale amortyzuje ciosy i nie ulega odkształceniu. Dodatkowo do szycia tarcz użyto bardzo mocnych szwów, które wytrzymają nawet najmocniejsze uderzenia. Dzięki temu nawet po latach intensywnych treningów, łapy trenera będą nadal w doskonałej kondycji.

Tarcze treningowe zostały zaprojektowane tak, aby zwiększać komfort podczas ćwiczeń boksera i trenera. Specjalnie wyprofilowana tarcza zmniejsza możliwość ześliźnięcia się rękawicy podczas uderzenia, co znaczenie poprawia skuteczność treningów z tarczą. Dodatkowe wyprofilowanie zabezpieczające nadgarstek oraz wygodny rzep zapobiegający ześlizgiwaniu się tarczy sprawiają, że nadgarstki trenera są doskonale chronione. Dzięki temu są mniej narażone na przeciążenia i kontuzje. 

Dla dodatkowej wygody na zewnętrznej części rękawic zostały wszyte siatki wentylacyjne, dzięki którym możliwa jest lepsza cyrkulacja powietrza wewnątrz tarczy, co z kolei ogranicza nadmierne pocenie się dłoni. Tarcze treningowe świetnie układają się w dłoni, co znacząco wpływa na komfort realizowanych treningów. Dobrze dopasowane tarcze przekładają się na efektywność ćwiczeń i pozwalają na wykonywanie dłuższych serii.  

Jeżeli chcesz zostać skutecznym swarmerem to trening z łapami trenera pomoże Ci wyrobić najważniejsze umiejętności, takie jak szybkość, zwinność i skuteczność zadawanych ciosów.  

Specyfikacja:

+ Materiał: wzmacniana skóra syntetyczna

+ Długość: 23 cm

+ Szerokość: 18 cm

+ Grubość wkładu: 5 cm

+ Długość paska z rzepem: 29 cm

+ Profesjonalne wykonanie

+ Właściwe wyprofilowanie

+ Dodatkowa osłona ręki

+ Doskonała wentylacja

+ Regulacja: pasek z rzepem

EŁ2 ŁAPY TRENERA
2019-06-05

Zobacz także

Komentarze

Dodaj opinię

Łapy trenera czarno-białe PU EDGE

Łapy trenera to element obowiązkowy na każdym treningu, bez względu na to czy jesteś prospektem, czy championem.

Co sądzisz o tym produkcie?

9 innych produktów w tej kategorii