Karimata-składana-turystyczna-mata-do-ćwiczeń-zielona-185-56-2-cm-4CAMP_2
  • Karimata-składana-turystyczna-mata-do-ćwiczeń-zielona-185-56-2-cm-4CAMP_1
  • Karimata-składana-turystyczna-mata-do-ćwiczeń-zielona-185-56-2-cm-4CAMP_2

Karimata składana zielona 185x56x2 cm

62,97 zł

(62,97 zł szt.) Brutto

Karimata to jeden z kluczowych elementów biwakowego wyposażenia.

Ilość
Obecnie brak na stanie

Karimata składana - na biwak i pod namiot

Karimata to jeden z kluczowych elementów biwakowego wyposażenia. Niwelując wszelkie nierówności podłoża oraz izolując przed chłodem i wilgocią, gwarantuje dobrze przespaną noc pod namiotem. Świetnie na wyjeździe w plener sprawdzi się miękka i wygodna karimata składana. Stanowi ona praktyczną alternatywę wobec tradycyjnych modeli zwijanych, które zwykle rolują się po rozłożeniu i samoczynnie rozwijają po złożeniu, co utrudnia ich użytkowanie.

Składana karimata przybiera praktyczny kształt harmonijki - po złożeniu zajmuje niewiele miejsca w transporcie. Dodatkowo, mała mata może być wykorzystana jako wygodne siedzisko lub podkładka pod kolana. Do wykonania karimaty składanej wykorzystano wysoce sprężystą piankę EVA (Ethylene Vinyl Acetate) ze specjalnie zaprojektowaną preformacją, która zmniejsza wagę maty, chroni przed ślizganiem się śpiwora i zapewnia maksymalny komfort termiczny wypoczynku. Po złożeniu wypustki chowają się jedna w drugą, co zapewnia znaczną oszczędność miejsca. Nacięcia i zawiasy pozwalają na złożenie maty termicznej do kompaktowych, łatwych w transporcie wymiarów.

Do zestawu dołączone są dwie elastyczne opaski spinające karimatę, dzięki którym zachowuje ona swój kształt, nie rozkłada się podczas transportu i może być z łatwością przytroczona do plecaka. Wytrzymała karimata składana zapewnia komfort przy użytkowaniu na zimnych i twardych podłożach. Dostępna jest w dwóch praktycznych wymiarach: 185 x 56 cm o grubości 2 cm oraz 38 x 28 cm o grubości 1 cm.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

+ Grubość: 2 cm

+ Wymiary: 185 x 56 cm

+ Waga ok. 285 g/25 g

+ Materiał: pianka EVA

+ Wymiary po złożeniu: ok. 13x15x56 cm

+ Odporność na wilgoć

+ Doskonała izolacja

+ Lekkość

+ Elastyczność

+ Łatwość utrzymania w czystości

E004 GREEN 2 CM
2021-05-19
Nowy produkt

Zobacz także

Komentarze

Dodaj opinię

Karimata składana zielona 185x56x2 cm

Karimata to jeden z kluczowych elementów biwakowego wyposażenia.

Co sądzisz o tym produkcie?

16 innych produktów w tej kategorii