karimata-do-cwiczen-turystyczna-pianka-eva-4camp-niebieska-grubość-1cm-1

Karimata niebieska 180x50x1 cm

27,90 zł

(27,90 zł szt.) Brutto

Lekka, wytrzymała, wykonana z dwóch warstw lekkiej pianki polietylenowej karimata sprawdzi się podczas biwaków, wyjazdów pod namiot oraz ćwiczeń.

Ilość
Obecnie brak na stanie

Trwała mata turystyczna w kolorze niebieskim

Podczas wypadów pod namiot korzystasz zapewne z wysokiej jakości sprzętu, by móc wygodnie i bezpiecznie spędzać noce na świeżym powietrzu. Jednym z elementów, o którym nie możesz zapomnieć, jest mata turystyczna, która zapewni bardzo dobrą izolację od podłoża.

Właściwości maty turystycznej

Wymiary prezentowanej karimaty wynoszą 180 cm x 50 cm x 1 cm. Waga maty wynosi ok. 300 g., co znacznie ułatwia jej transport podczas górskich i leśnych wędrówek. Co ważne, waga maty nie zwiększa się, nawet w trakcie długotrwałego kontaktu z wilgotnym podłożem.

Produkt składa się z dwóch warstw lekkiej pianki polietylenowej, łączonych metodą gazową. Tworzy to ma zamkniętokomórkową strukturę, która zapobiega nasiąkaniu wody. To ważne, ponieważ dzięki temu wewnątrz maty turystycznej nie rozwijają się szkodliwe dla zdrowia drobnoustroje. Mata znajduje swoje zastosowanie nie tylko w trakcie pikników, kempingów i biwaków, ale również podczas ćwiczeń na świeżym powietrzu czy hikingu. 

Zapraszamy również do zapoznania się z pozostałym asortymentem dostępnym 

w naszym sklepie internetowym. Znajdziesz w nim wiele akcesoriów dla osób aktywnych fizycznie oraz szeroką gamę produktów przydatnych na biwak i wędrówki za miasto.

DANE TECHNICZNE

+ Grubość: 1 cm

+ Wymiary: 180 x 50 cm

+ Waga ok. 300 g

+ Materiał: pianka EVA

+ Wymiary po zwinięciu: ok. 51 x ø 16,5 cm

+ Odporność na wilgoć

+ Doskonała izolacja

+ Lekkość

+ Elastyczność

+ Łatwość utrzymania w czystości

E002 BLUE 1 CM
2020-04-24
Nowy produkt

Zobacz także

Komentarze

Dodaj opinię

Karimata niebieska 180x50x1 cm

Lekka, wytrzymała, wykonana z dwóch warstw lekkiej pianki polietylenowej karimata sprawdzi się podczas biwaków, wyjazdów pod namiot oraz ćwiczeń.

Co sądzisz o tym produkcie?

16 innych produktów w tej kategorii

Klienci, którzy kupili ten produkt