karimata-turystyczna-aluminiowa-EVA-kolor-niebieski-4camp-1cm

Karimata aluminium niebieska 180x50x1 cm

29,89 zł

(29,89 zł szt.) Brutto

Karimata turystyczna wykonana z łączonych warstw pianki polietylenowej to idealny produkt na biwak, wyjazd pod namiot czy do ćwiczeń.

Ilość
Obecnie brak na stanie

Dla sportowców i miłośników górskich wycieczek – karimata niebieska z folią aluminiową

Karimata to niezbędne akcesorium przydatne podczas górskich wycieczek, biwaków nad jeziorem, pikników i nocowania pod namiotem. Prezentowany produkt jest lekki, łatwy w transporcie i wykonany z najwyższej jakości, w pełni bezpiecznych tworzyw.

Karimata z folią aluminiową – zabierz ją pod namiot!

Łączone warstwy pianki polietylenowej posiadającej zamkniętokomórkową strukturę, użyte do produkcji tej karimaty, tworzą podłoże o grubości 1 cm, które doskonale izoluje od chłodu i wilgoci. Dodatkowa warstwa zabezpieczająca, pokryta folią aluminiową, zapewnia jeszcze lepszy komfort termiczny i przekłada się na trwałość produktu. Dobra termoizolacja, a także wytrzymałość proponowanej przez nas karimaty sprawia, że jest ono chętnie wybierane zarówno przez osoby biwakujące w czasie, kiedy noce są nieco chłodniejsze, jak również osoby preferujące letnie wypady pod namiot.

Karimata turystyczna jest łatwa do utrzymania w czystości. Lekkie zabrudzenia wystarczy przetrzeć gąbką lub wilgotną szmatką. Nie sprawia także problemów podczas transportu i przechowywania. Dołączone do maty turystycznej paski kompresujące, utrzymują ją zwiniętą, co pomaga wygodnie ją przenosić przypiętą do plecaka lub umieszczoną w samochodowym bagażniku.

Antypoślizgowa powłoka z aluminium zapobiega niekontrolowanemu przesuwaniu się karimaty, co jest ważne w trakcie nocowania w śpiworze pod namiotem. Niska absorbcja wody zapobiega z kolei namnażaniu wewnątrz maty szkodliwych dla zdrowia drobnoustrojów.  Dobra termoizolacja, a także wytrzymałość proponowanego przez nas akcesorium sprawia, że jest ono chętnie wybierane zarówno przez osoby biwakujące w czasie, kiedy noce są nieco chłodniejsze, jak również osoby preferujące letnie wypady pod namiot.

Zapraszamy również do zapoznania się z pozostałym asortymentem sklepu internetowego Sportsmania.pl, który z pewnością zainteresuje każdego miłośnika biwaków oraz innego rodzaju aktywności na świeżym powietrzu.

DANE TECHNICZNE:

+ Grubość: 1 cm

+ Wymiary: 180 x 50 cm

+ Waga ok. 300 g

+ Materiał: pianka EVA+aluminium

+ Wymiary po zwinięciu: ok. 51 x ø 16,5 cm

+ Odporność na wilgoć

+ Doskonała izolacja

+ Lekkość

+ Elastyczność

+ Łatwość utrzymania w czystości

E001 BLUE ALU
2020-04-24
Nowy produkt

Komentarze

Dodaj opinię

Karimata aluminium niebieska 180x50x1 cm

Karimata turystyczna wykonana z łączonych warstw pianki polietylenowej to idealny produkt na biwak, wyjazd pod namiot czy do ćwiczeń.

Co sądzisz o tym produkcie?

16 innych produktów w tej kategorii