hulajnoga-z-hamulcem-aluminiowa-regulowana-200mm-czarno-różowa-Razzo-0

Hulajnoga z hamulcem 200 mm czarno różowa alu

229,99 zł

(229,99 zł szt.) Brutto

Hulajnoga to niesamowity wynalazek, łączący w sobie wiele zalet. Może służyć do zabawy i beztroskiego spędzania czasu wolnego oraz pełnić rolę sprzętu sportowego.

Ilość
Obecnie brak na stanie

Hulajnoga Razzo w kolorze czarno różowym

Hulajnoga to niesamowity wynalazek, łączący w sobie wiele zalet. Może służyć do zabawy i beztroskiego spędzania czasu wolnego oraz pełnić rolę sprzętu sportowego - ułatwiającego utrzymanie dobrej kondycji. Będzie też idealnym dopełnieniem dla osób podróżujących codziennie komunikacją publiczną. Lekka i składana hulajnoga miejska pozwoli szybko pokonać dystans z przystanku do szkoły, na uczelnię lub do pracy.

Taką właśnie filozofią kierowali się projektanci hulajnogi Razzo. Efektem ich pracy jest pojazd, którego nowoczesny design, wielofunkcyjność i jakość wykonania zadowolą zarówno młodych, jak i tych nieco starszych użytkowników.

Hulajnoga Razzo to przede wszystkim:

  1. Mocna aluminiowa rama oraz antypoślizgowy podest – elementy te łączą lekkość i wytrzymałość ze stylowym wyglądem.
  2. Trzystopniowa regulacja kierownicy pozwala precyzyjnie dostosować jej wysokość do wzrostu użytkownika, natomiast ergonomicznie ukształtowane rączki pozwalają na pewny i bezpieczny uchwyt.
  3. Duże kółka o średnicy 200 mm wykonane z wysokojakościowego poliuretanu (PU) zapewniają dobrą przyczepność i redukują wstrząsy w czasie jazdy.
  4. Łożyska klasy ABEC-9 ZZ o niskim oporze toczenia - gwarantują długą, bezawaryjną pracę, dbają o płynność ruchu oraz umożliwiają rozwijanie dużych prędkości.
  5. Nożny i ręczny hamulec na tylnym kole zapewnia bezpieczeństwo i płynną regulację prędkości jazdy, zaś składana stopka ułatwia parkowanie w dowolnym miejscu.
  6. Możliwość złożenia pozwala na łatwy transport oraz bezproblemowe przechowywanie hulajnogi.

Wyrazisty czarny kolor nadaje hulajnodze dynamicznego wyglądu i sprawia, że jej właściciel zdecydowanie wyróżnia się spośród użytkowników innych tego typu pojazdów. Dodatkowym smaczkiem stylistycznym jest ozdobna grafika na podeście. 

Wysoki poziom bezpieczeństwa hulajnogi Razzo potwierdzony został certyfikatem spełnienia normy EN 14619 dla produktów sprzedawanych na terenie Unii Europejskiej.

DANE TECHNICZNE:

- materiał ramy i podestu: aluminium,

- kółka o średnicy 200 mm wykonane z poliuretanu (PU),

- łożyska ABEC-9 ZZ ze stali węglowej,

- podest o wymiarach 54x11 cm z powierzchnią antypoślizgową,

- składana kierownica z regulacją wysokości:

- wysokość kierownicy od podestu regulacja w zakresie: 60-84 cm,

- wysokość kierownicy od podłoża regulacja w zakresie: 73-96 cm,

- hamulec nożny na tylne koło,

- hamulec ręczny (linka) działający na tylne koło,

- waga hulajnogi: 3,8 kg,

- maksymalna waga użytkownika: 100 kg,

- kolor: czarno-różowy.

HUL1-200 BLACK PINK
2020-06-05
Nowy produkt

Komentarze

Dodaj opinię

Hulajnoga z hamulcem 200 mm czarno różowa alu

Hulajnoga to niesamowity wynalazek, łączący w sobie wiele zalet. Może służyć do zabawy i beztroskiego spędzania czasu wolnego oraz pełnić rolę sprzętu sportowego.

Co sądzisz o tym produkcie?

16 innych produktów w tej kategorii

Klienci, którzy kupili ten produkt