• Wyprzedaż!
HULAJNOGA-TRÓJKOŁOWA-BALANSOWA-H3K3-ZIELONO-CZARNA-RAZZO_1

Hulajnoga dziecięca 3 kołowa czarno-zielona

109,87 zł

(109,87 zł szt.) Brutto

Trójkołowa hulajnoga Razzo to zabawka, która nie tylko dostarczy dziecku wiele radości, ale też zapewni rozwój fizyczny i codzienną bardzo potrzebną dawkę ruchu. 

Ilość
Obecnie brak na stanie

Trójkołowa hulajnoga Razzo

Hulajnoga dla dziecka to zabawka, która nie tylko dostarczy mu wiele radości, ale też zapewni rozwój fizyczny i codzienną bardzo potrzebną dawkę ruchu. Bezpieczna i jednocześnie wyróżniająca się wyglądem trzykołowa hulajnoga Razzo, szybko stanie się ulubionym pojazdem malucha.

Trzykołowa hulajnoga Razzo – zadbaj o aktywność swojego dziecka!

Wykorzystanie trzech kół w hulajnodze to rozwiązanie, które wpływa na bezpieczeństwo podczas jazdy, gwarantując jednocześnie dziecku stabilność. Dodatkowym atutem tego modelu jest antypoślizgowa powłoka na podeście, dzięki której dziecko z łatwością złapie odpowiednią przyczepność oraz równowagę i będzie mogło cieszyć się zabawą. Ważną atrakcją i motywacją podczas pokonywania nawet długich dystansów są z kolei specjalne diody wbudowane w koła, które świecą podczas jazdy.

Na komfort zabawy wpływa także regulowana kierownica. Dzięki możliwości ustawienia jej na jednym z trzech wybranych poziomów można dostosować ją do indywidualnych wymagań dziecka, a także zadbać o prawidłową postawę malucha. Zastosowany mechanizm zapewnia pełne bezpieczeństwo i stabilność kierownicy po ustaleniu wybranej wysokości.

Dzięki odpowiedniemu wykończeniu uchwytów mały użytkownik chroniony jest przed ślizganiem się rąk. Odpowiednio dopasowane tworzywo niweluje ten efekt, pozwalając skupić się tylko na zabawie. Uzupełniona o dodatkowy mechanizm kierownica może także zostać łatwo złożona. Dzięki temu hulajnogę można bez problemu przechowywać i transportować.

Ten model to doskonały wybór dla każdego dziecka. Dzięki połączeniu czarnego, z uwielbianym przez nie kolorem seledynowym, zyskujesz pewność, że przypadnie ona do gustu Twojemu maluchowi.

Trójkołowa hulajnoga Razzo ma:

  • Lekką konstrukcję, która zapewnia dziecku łatwość obsługi oraz stabilność podczas jazdy.
  • Kierownicę, którą można regulować na trzech poziomach wysokości od 67 cm do 88 cm.
  • Wysoką jakość wykonania - z odpowiednio dobranych, wytrzymałych tworzyw sztucznych oraz aluminium.
  • Wykonane z tworzywa sztucznego koła uzupełnione zostały o diody, które są dodatkową atrakcją podczas jazdy na hulajnodze.
  • Składaną kierownicę, dzięki czemu trzykołowa hulajnoga w kolorze różowo-czarnym może być w łatwy sposób transportowana i przechowywana praktycznie w dowolnym miejscu.

DANE TECHNICZNE:

Materiał: aluminium i polipropylen

Plastikowy podest o wymiarach 33x13 cm, odległość od podłoża: 6 cm

Wysokość kierownicy: 67-88 cm

Kauczukowe, świecące kółka o średnicy 12 cm (przednie) i 8 cm (tylne)

Długość hulajnogi: 60 cm

Maksymalne obciążenie: do 50 kg

Dostępne kolory: niebiesko-czarna, seledynowo-czarna

Hulajnoga trójkołowa spełnia normę EN 71, określającą wymogi bezpieczeństwa dla zabawek sprzedawanych na terenie Unii Europejskiej.

H3K3-BLACK-GREEN
2020-06-05
Nowy produkt

Komentarze

Dodaj opinię

Hulajnoga dziecięca 3 kołowa czarno-zielona

Trójkołowa hulajnoga Razzo to zabawka, która nie tylko dostarczy dziecku wiele radości, ale też zapewni rozwój fizyczny i codzienną bardzo potrzebną dawkę ruchu. 

Co sądzisz o tym produkcie?

16 innych produktów w tej kategorii