hantle-bitumiczne-zielone-1kg-7sports-4

Hantle winylowe 2x1 kg

19,94 zł

(19,94 zł szt.) Brutto

Dostawa 1-2 dni robocze

Hantle sześciokątne o wadze 2x1 kg mają cementowe wypełnienie i są powleczone wysokiej jakości tworzywem PVC. 

Ilość
Dostępne

Zestaw hantli 2x1 kg 7SPORTS

Ćwiczenia z hantlami to jedna z najpopularniejszych aktywności. Z ich pomocą można wykonać efektywny trening zarówno w warunkach domowych, na świeżym powietrzu, jak i na sali sportowej. Sprawdzają się także podczas zajęć rehabilitacyjnych. Ćwiczenia z wykorzystaniem hantli o wadze 2x1 kg wzmacniają mięśnie ciała, a także stopniowo pomagają budować masę mięśniową ramion oraz barków.

Komplet hantli sześciokątnych 7SPORTS – trenuj z profesjonalnym sprzętem

Hantle sześciokątne o wadze 2x1 kg mają cementowe wypełnienie i są powleczone wysokiej jakości tworzywem PVC. Gwarantuje to ich wytrzymałość oraz łatwość utrzymania w czystości. Sześciokątny kształt zapobiega niekontrolowanemu przemieszczaniu się hantli po podłożu, a wygodny, ergonomiczny uchwyt zapewnia dobrą przyczepność podczas wykonywania ćwiczeń.

Wybierając hantle, należy pamiętać, aby odpowiednio dobrać ich obciążenie do swoich możliwości oraz typu wykonywanych ćwiczeń. Zbyt duże obciążenie może zniechęcić nas do regularnej aktywności, a także sprzyja kontuzjom. Warto więc mieć w domu hantelki o różnej wadze i wraz z upływem czasu zwiększać obciążenie.

Fanom aktywności sportowej polecamy także stepy i steppery, skakankidrążki do ćwiczeń, pasy kulturystyczne czy rollery. Cały ten asortyment znajdziesz w naszym sklepie internetowym Sportsmania.pl! Zapraszamy!

HB-2X1
2019-06-17

Komentarze

Dodaj opinię

Hantle winylowe 2x1 kg

Hantle sześciokątne o wadze 2x1 kg mają cementowe wypełnienie i są powleczone wysokiej jakości tworzywem PVC. 

Co sądzisz o tym produkcie?

16 innych produktów w tej kategorii

Klienci, którzy kupili ten produkt