Gryf-gryfik-prosty-chromowany-gwintowany-45cmm-28mm-7Sports-0

Gryf krótki 45 cm 28 mm

57,97 zł

(57,97 zł szt.) Brutto

Dostawa 1-2 dni robocze

Gryf polecamy zarówno amatorom, jak i doświadczonym sportowcom. Gryf posiada zaciski gwintowane, które równomiernie dociskają talerze i nie rysują się.

Ilość
Dostępne

Gryf krótki 45 cm 28 mm.

Podczas treningów siłowych sportowcy wykorzystują różnego typu przyrządy. Jednak niezastąpione są gryfy, czyli elementy bazowe sztang i hantli, na które nakłada się obciążenia. Wybierając gryf, trzeba pamiętać, aby dopasować go do wielkości naszej dłoni. Chwyt powinien być pewny i mocny, aby podczas treningu sztanga nie wypadła nam z ręki, co przy znacznym obciążeniu może być niebezpieczne. Chromowana stal zabezpiecza przed korozją oraz sprawia, że produkt jest bardzo solidny.

Ryflowana część gryfu gwarantuje pewny chwyt. Dzięki temu pozbędziesz się obaw, że gryf wyślizgnie się z dłoni, a trening będzie bardziej efektywny.

W komplecie z gryfem znajdują się dwa gwintowane zaciski. Zamieszczono w nich gumowe uszczelki, które zapewniają stabilność nałożonych obciążeń. Dzięki uszczelkom elementy mocujące nie rozkręcają się.

Gwintowane końce gryfu wraz z dołączonymi zaciskami gwarantują bezpieczny trening. Z powodzeniem samodzielnie dostosujesz obciążenie adekwatnie do rodzaju ćwiczeń i predyspozycji ciała.

Specyfikacja:

+ Rodzaj gryfu - prosty

+ Typ - śrubowy

+ Długość gryfu - 45 cm

+ Średnica części na obciążenia - 28 mm

+ Długość części chwytnej – 12 cm

+ Długość części na obciążenia – 15,5 cm

+ Średnica części chwytnej – 28 mm

+ Liczba zacisków w zestawie (nakrętki) - 2 szt

GR-45/28
2019-06-05

Komentarze

Dodaj opinię

Gryf krótki 45 cm 28 mm

Gryf polecamy zarówno amatorom, jak i doświadczonym sportowcom. Gryf posiada zaciski gwintowane, które równomiernie dociskają talerze i nie rysują się.

Co sądzisz o tym produkcie?

13 innych produktów w tej kategorii