Gryf-gryfik-prosty-chromowany-40cmm-28mm-7Sports-0

Gryf krótki 40 cm 28 mm

51,97 zł

(51,97 zł szt.) Brutto

Dostawa 1-2 dni robocze

Gryf do hantli 7SPORTS jest wykonany z wysokiej jakości stali chromowanej. Cechuje go trwałość oraz niezawodność. Dostępny jest aż w czterech rozmiarach.

Ilość
Dostępne

Gryf do hantli 7SPORTS

Podczas treningów siłowych sportowcy wykorzystują różnego typu przyrządy. Jednak niezastąpione są gryfy, czyli elementy bazowe sztang i hantli, na które nakłada się obciążenia. Prosty gryf wykorzystywany jest do ćwiczeń na klatkę piersiową i ramiona, a także przy martwym ciągu. Wybierając gryf, trzeba pamiętać, aby dopasować go do wielkości naszej dłoni. Chwyt powinien być pewny i mocny, aby podczas treningu sztanga nie wypadła nam z ręki, co przy znacznym obciążeniu może być niebezpieczne.

Chromowany gryf stalowy prosty do hantli 

Gryf do hantli 7SPORTS jest wykonany z wysokiej jakości stali chromowanej. Cechuje go trwałość oraz niezawodność. Dostępny jest aż w czterech rozmiarach:

40x25 cm, 

45x25 cm, 

40x28 cm, 

45x28 cm.

Polecamy go zarówno amatorom, jak i doświadczonym sportowcom. Gryf posiada zaciski gwintowane, które równomiernie dociskają talerze i nie rysują się. Uchwyty gryfu są specjalnie ryflowane krzyżowymi nacięciami, przez co podczas treningu sprzęt nie wypada z ręki i zapewnia dobry chwyt. Na końcach gryf 7SPORTS jest gwintowany, co ułatwia osadzanie na nim hantli, a nakrętki blokujące gwarantują stabilne położenie ciężaru na gryfie w czasie wykonywania ćwiczeń. Przemyślana konstrukcja daje możliwość obciążenia do 150 kg.

DANE TECHNICZNE:

+ Rodzaj gryfu - prosty

+ Typ - śrubowy

+ Długość gryfu - 40 cm lub 45 cm

+ Długość części chwytnej – 12,5 cm lub 13 cm

+ Długość części na obciążenia – 12,5 cm lub 14,5 cm

+ Średnica części chwytnej – 25 mm lub 28 mm

+ Średnica części na obciążenia - 25 mm lub 28 mm

+ Liczba zacisków w zestawie - 2

GR-40/28
2020-07-19
Nowy produkt

Zobacz także

Komentarze

Dodaj opinię

Gryf krótki 40 cm 28 mm

Gryf do hantli 7SPORTS jest wykonany z wysokiej jakości stali chromowanej. Cechuje go trwałość oraz niezawodność. Dostępny jest aż w czterech rozmiarach.

Co sądzisz o tym produkcie?

13 innych produktów w tej kategorii