dysk-do-masazu-pompowany-poduszka-sensoryczna-z-wypustkami-szary-7sports-3

Dysk masaż szary 7SPORTS

42,97 zł

(42,97 zł szt.) Brutto

Dostawa 1-2 dni robocze

Poduszka sensomotoryczna wykorzystywana jest podczas zajęć fitness, w gabinetach fizjoterapeutów, a także w prywatnych salach treningowych. 

Ilość
Dostępne

Dysk stabilizujący 7SPORTS

Poduszka sensomotoryczna wykorzystywana jest podczas zajęć fitness, w gabinetach fizjoterapeutów, a także w prywatnych salach treningowych. Wszechstronność wykorzystania oraz szereg korzyści, które przynosi jej używanie, wpływa na jej popularność. Z dysku stabilizującego chętnie korzystają nie tylko osoby, które wymagają wsparcia rehabilitanta, ale także sportowcy i osoby trenujące w domu.

Dlaczego warto ćwiczyć z dyskiem stabilizującym 7SPORTS?

Dysk stabilizujący pokryty jest z jednej strony wypustkami, które masują stopy lub dłonie - w zależności od tego, jaki typ ćwiczeń wykonujemy. W ten sposób poprawia się krążenie krwi i pobudzone zostają strefy refleksogenne, podobnie jak przy zastosowaniu akupresury. Przez to nasz zmysł równowagi rozwija się i lepiej odbieramy bodźce dochodzące do nas ze świata zewnętrznego.  

Poduszka sensomotoryczna 7SPORTS została wykonana z dbałością o najmniejszy detal. Dysk polecany jest do treningu równoważnego, poprawy stabilności stawów, korekcji wad postawy, a także do medytacji oraz poprawy koncentracji. Pomaga on również w odciążeniu odcinka lędźwiowego kręgosłupa podczas siedzenia. 

W zestawie z dyskiem stabilizującym otrzymasz pompkę. Prosimy pamiętać, że maksymalne obciążenie poduszki sensomotorycznej wynosi 100 kg. 

DANE TECHNICZNE:

+ średnica 33 cm, wysokość: ok 6,5 cm

+ maksymalna waga użytkownika 100 kg

+ fantastyczny sprzęt do masażu ciała

+ optymalizuje prawidłową postawę oraz ćwiczy mięśnie

+ poduszka do ćwiczeń równoważnych

+ stosowana dla aktywnego i dynamicznego siedzenia

+ niezastąpiona w korekcji wad postawy

+ poduszka pokryta jest wypustkami, które zapewniają delikatny masaż

+ pomaga w odciążeniu odcinka lędźwiowego kręgosłupa podczas siedzenia 

+ Waga – 1,1 kg

DY-GRAY
2020-07-19
Nowy produkt

Zobacz także

Komentarze

Dodaj opinię

Dysk masaż szary 7SPORTS

Poduszka sensomotoryczna wykorzystywana jest podczas zajęć fitness, w gabinetach fizjoterapeutów, a także w prywatnych salach treningowych. 

Co sądzisz o tym produkcie?

16 innych produktów w tej kategorii

Klienci, którzy kupili ten produkt