Drążek-do-podciągania-na-ścianę-i-do-sufitu-DD10-HMS_1

Drążek do podciągania

265,00 zł

(265,00 zł szt.) Brutto

DD10 to solidny drążek do podciągania marki HMS. Jego główną zaletą jest funkcjonalność, która objawia się w tym, że można go przymocować zarówno do ściany jak i do sufitu.

Ilość
Obecnie brak na stanie

DD10 drążek do podciągania HMS PREMIUM

Drążek to sprzęt, który warto mieć w swojej domowej siłowni ponieważ można go wykorzystać na wiele sposobów i do wielu ćwiczeń. Jednak głównym jego przeznaczeniem jest ćwiczenie zwane podciąganiem. Jest to ćwiczenie bardzo mocno angażujące do pracy mięsień najszerszy grzbietu, a tym samym bardzo mocno go rozwijającym. Mięsień najszerszy grzbietu jest duży i obejmuje praktycznie całe plecy, dlatego jego wzmacnianie i rozbudowa są tak ważne. W trakcie podciągania zaangażowany w znacznym stopniu jest również biceps. DD10 umożliwia zmiany uchwytu, dzięki temu, że został wyposażony w dodatkowe rączki. Możliwe jest zatem podciąganie nie tylko nachwytem czy podchwytem ale również chwytem neutralnym. Takie rozwiązanie pozwala na zaangażowanie mięśnia do pracy pod różnym kątem, a dodając do tego możliwość regulacji rozstawu rękojeści, wynikiem jest mocny symetrycznie ukształtowany mięsień.

Na rękojeściach drążka została umieszczona guma żeby zapobiegała ślizganiu się dłoni. Dzięki temu zyskujemy pewny uchwyt, który jest bardzo ważny w trakcie podciągania. Wpływa to bezpośrednio na bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Rozstaw rękojeści reguluje się łatwo i szybko, a do dyspozycji jest 5 poziomów.

Niewątpliwie atrakcyjnym dodatkiem jest uchwyt na worek bokserski. Dzięki temu kupując jeden produkt dostajemy dwa, a tym samym oszczędzamy pieniądze i miejsce. Uchwyt wytrzyma każdy trening, gwarantuje to grubość blachy z której został wykonany, to aż 3 mm.

DD10 to stabilny, mocny produkt. 8 otworów montażowych, o średnicy 11 mm pozwoli solidnie i bezpiecznie przymocować produkt do ściany lub sufitu.

Specyfikacja:

+ Materiał: stal, guma

+ Odległość od sufitu do skrajnego punktu: 54 cm

+ Odległość od ściany do skrajnego punktu: 30 cm

+ Rozstaw rękojeści:

+ Nachwyt/podchwyt: 85 cm – 105 cm (regulowane co 2,5 cm z każdej strony)

+ Chwyt neutralny: 24 cm – 44 cm (regulowane co 2,5 cm z każdej strony)

+ Długość rękojeści: 12 cm

+ Średnica rękojeści: 29 mm

+ Średnica otworu w uchwycie na worek bokserski: 11 mm

+ Grubość blachy uchwytu na worek bokserski: 3 mm

+ Maksymalna waga użytkownika: 150 kg

+ Waga produktu: 8 kg

17-45-020
2021-01-20
Nowy produkt

Komentarze

Dodaj opinię

Drążek do podciągania

DD10 to solidny drążek do podciągania marki HMS. Jego główną zaletą jest funkcjonalność, która objawia się w tym, że można go przymocować zarówno do ściany jak i do sufitu.

Co sądzisz o tym produkcie?

7 innych produktów w tej kategorii