FORMY PŁATNOŚCI:

DARMOWA DOSTAWA!!!

Darmowa dostawa obejmuje wszystkie zmówienia o wartości 199 zł i płatnością zrealizowaną przelewem (nie dotyczy przesyłek za pobraniem). Podana wartość to kwota zakupionych produktów - bez kosztów wysyłki. Waga przesyłki nie może przekroczyć 30kg.  

pow.199zł + płatność przelewem + max.30kg 

DARMOWA PRZESYŁKA!  

1. Zamawiający ma możliwość wyboru formy płatności spośród następujących:

a) płatność przy odbiorze (w przypadku dostarczenia  w opcji opłaty za pobraniem)

b) przelew bankowy (realizacja zamówienia zostanie rozpoczęta, po otrzymaniu przez Sklep Internetowy potwierdzenia poprawnego wykonania płatności przez Podmiot realizujący płatność).

2. Umowa sprzedaży zostaje zawarta w chwili kliknięcia przez Klienta na przycisk »zamawiam i płacę«. Po zawarciu Umowy sprzedaży Klient otrzymuje e-mail od Sklepu z informacją o przyjęciu zamówienia do realizacji oraz o:

a) cenie (wraz z podatkiem)
b) wybranej formie płatności
c) wybranej formie dostawy
d) terminie dostawy 
e) terminie zapłaty

3. Sprzedawca zastrzega sobie prawo do dodatkowej weryfikacji danych Zamawiającego np. w drodze kontaktu telefonicznego. 

4. Umowa sprzedaży zawierana jest w języku polskim. 

5. Klient akceptując niniejszy Regulamin wyraża zgodę na dostarczanie faktur VAT oraz – w przypadku zwrotów i uznawanych reklamacji – faktur korygujących VAT kanałami elektronicznymi. Faktury wysyłane są w formie plików PDF pocztą elektroniczną na adres e-mail podany w zamówieniu.