bandaze-bokserskie-owijki-4,5m-czarne-Edge

Bandaż bokserski bawełna 4,5 M czarny EDGE.

14,59 zł

(14,59 zł szt.) Brutto

Bandaż bokserski, zwany również owijką bokserską to długi, elastyczny materiał, który ma za zadanie chronić dłonie przed kontuzjami podczas treningu.

Ilość
Obecnie brak na stanie

Bandaż bokserski – dodatkowa ochrona dłoni podczas treningów

Bandaż bokserski, zwany również owijką bokserską to długi, elastyczny materiał, który ma za zadanie chronić dłonie przed kontuzjami podczas treningu. Owijki to obowiązkowe zabezpieczenie dla każdego, kto trenuje boks, muay thai, kickboxing, k1 lub boks tajski.

Bandaże nie tylko zabezpieczą dłonie przed otarciami, ale także zmniejszą dystans między rękawicą, co minimalizuje możliwość kontuzji. Prawidłowo założony bandaż będzie także zwiększać komfort podczas zadawania ciosów na treningu na worku, z łapami trenera, gruszką bokserską lub podczas sparingu. 

Bandaż bokserski – komfort treningów na worku

Bandaż bokserski wykonany jest z miękkiego, bawełnianego materiału, który pozwana na swobodne przepuszczanie powietrza. Dzięki temu owijki bokserskie noszone w rękawicach nie tylko chronią kłykcie przed otarciami i amortyzują uderzenia, ale także pomagają w zachowaniu higieny. Nadmiar potu wchłaniany jest przez bandaże, dzięki temu łatwiej jest utrzymać rękawice w czystości. 

Owijka bokserska ma również za zadanie usztywnianie nadgarstka. Stabilizacja stawu w nadgarstku jest bardzo ważne dla zminimalizowania ryzyka kontuzji podczas uprawiania sportów kontaktowych takich, jak boks. Oferowane bandaże posiadają silny rzep, który mocno spina założony bandaż i nie pozwala na jego zsuwanie podczas treningów. Dodatkowo owijki posiadają zaczepy na kciuki, dzięki czemu jeszcze lepiej trzymają się dłoni.

Bandaż bokserski można używać wielokrotnie. Dzięki wytrzymałej bawełnie może być prany po każdym zakończonym treningu, co pomaga w utrzymaniu higieny i komfortu podczas noszenia rękawic. 

Specyfikacja:

+ Długość: 4,5 m

+ Szerokość: 5,5 cm

+ Materiał: 100% bawełna

+ Świetnie chłoną wilgoć

+ Rozmiar: uniwersalny

+ Usztywniają dłoń, zapobiegają kontuzjom

+ Mocowanie na kciuk

+ Zapinane na rzep

+ Specjalny splot zapobiegający zwijaniu się bandaża

EB2 BANDAŻ CZARNY
2019-11-21

Zobacz także

Komentarze

Dodaj opinię

Bandaż bokserski bawełna 4,5 M czarny EDGE.

Bandaż bokserski, zwany również owijką bokserską to długi, elastyczny materiał, który ma za zadanie chronić dłonie przed kontuzjami podczas treningu.

Co sądzisz o tym produkcie?

16 innych produktów w tej kategorii