ARM-BLASTER-PRZYRZAD-DO-CWICZEN-BICEPSOW-7SPORTS

Arm Blaster przyrząd do ćwiczeń 7sports

72,90 zł

(72,90 zł szt.) Brutto

Arm Blaster to przyrząd do ćwiczeń, który ma za zadanie izolację mięśni bicepsów. Doskonale sprawdzi się w domowych siłowniach.

Ilość
Obecnie brak na stanie

Arm Blaster przyrząd do ćwiczeń, który wzmocni Twój biceps

Arm Blaster to przyrząd do ćwiczeń, który ma za zadanie izolację mięśni bicepsów. Doskonale sprawdzi się w domowych siłowniach. Z łatwością może zastąpić ćwiczenia przy modlitewniku lub przy ścianie. Arm Blaster wykorzystywany jest nie tylko w kulturystyce, ale także w sportach walki oraz crossficie. 

Trening z Arm Blusterem pomaga rozbudować mięśnie bicepsów, poprawić chwyt oraz siłę przedramion. Jest także doskonałym przyrządem do stabilizacji postawy podczas podnoszenia sztang lub hantli. 

Arm Blaster przyrząd do ćwiczeń – doskonała izolacja bicepsów

Arm Blaster to przyrząd do ćwiczenia bicepsów, który został wykonany z bardzo wytrzymałej stali, dzięki czemu jest odporny na odkształcenia. Doskonale wyprofilowane panele amortyzujące zwiększają komfort podczas treningu. Profilowanie zapewnia również doskonałe ustawienie ramion i torsu, co przekłada się na minimalizowanie ryzyka kontuzji w wyniku błędów technicznych.  

Dodatkowo przyrząd do ćwiczenia bicepsa został wyposażony w bardzo długą i wytrzymałą taśmę, która pozwana na regulację długości i dopasowanie jej do wzrostu trenującego. Aby uniknąć dyskomfortu spowodowanego uciskiem podczas ćwiczeń, taśma w okolicy szyi posiada miękki ochraniacz. Dzięki temu taśma nie pozostawi na szyi trenującego obtarć i nie będzie powodować nieprzyjemnego uczucia ciągnięcia. 

Arm Blaster jest bardzo odporny na uszkodzenia i złamania oraz łatwy w utrzymaniu w czystości. Jest to kompaktowy przyrząd do ćwiczeń, który można zabrać ze sobą nawet na trening w plenerze. 

Specyfikacja:

+ Materiał: stal hartowana

+ Izoluje bicepsy dla większych korzyści

+ Paski nylonowe i neoprenowa poduszka na szyi, regulowane

+ Stymuluje właściwą formę i technikę

+ Łatwy transport

+ Uniwersalny rozmiar

+ Długość: 60 cm

+ Szerokość: 9 cm

+ Długość podłokietnika z pianką neoprenową: 12 cm

+ Długość paska: 100 cm

7S ARM BLASTER
2019-11-21

Zobacz także

Komentarze

Dodaj opinię

Arm Blaster przyrząd do ćwiczeń 7sports

Arm Blaster to przyrząd do ćwiczeń, który ma za zadanie izolację mięśni bicepsów. Doskonale sprawdzi się w domowych siłowniach.

Co sądzisz o tym produkcie?

16 innych produktów w tej kategorii