ARM-BLASTER-PRZYRZAD-DO-CWICZEN-BICEPSOW-7SPORTS

Arm Blaster przyrząd do ćwiczeń 7sports

72,90 zł

(72,90 zł szt.) Brutto

Dostawa 1-2 dni robocze

Arm Blaster to przyrząd do ćwiczeń, który ma za zadanie izolację mięśni bicepsów. Doskonale sprawdzi się w domowych siłowniach.

Ilość
Dostępne

Arm Blaster przyrząd do ćwiczeń, który wzmocni Twój biceps

Arm Blaster to przyrząd do ćwiczeń, który ma za zadanie izolację mięśni bicepsów. Doskonale sprawdzi się w domowych siłowniach. Z łatwością może zastąpić ćwiczenia przy modlitewniku lub przy ścianie. Arm Blaster wykorzystywany jest nie tylko w kulturystyce, ale także w sportach walki oraz crossficie. 

Trening z Arm Blusterem pomaga rozbudować mięśnie bicepsów, poprawić chwyt oraz siłę przedramion. Jest także doskonałym przyrządem do stabilizacji postawy podczas podnoszenia sztang lub hantli. 

Arm Blaster przyrząd do ćwiczeń – doskonała izolacja bicepsów

Arm Blaster to przyrząd do ćwiczenia bicepsów, który został wykonany z bardzo wytrzymałej stali, dzięki czemu jest odporny na odkształcenia. Doskonale wyprofilowane panele amortyzujące zwiększają komfort podczas treningu. Profilowanie zapewnia również doskonałe ustawienie ramion i torsu, co przekłada się na minimalizowanie ryzyka kontuzji w wyniku błędów technicznych.  

Dodatkowo przyrząd do ćwiczenia bicepsa został wyposażony w bardzo długą i wytrzymałą taśmę, która pozwana na regulację długości i dopasowanie jej do wzrostu trenującego. Aby uniknąć dyskomfortu spowodowanego uciskiem podczas ćwiczeń, taśma w okolicy szyi posiada miękki ochraniacz. Dzięki temu taśma nie pozostawi na szyi trenującego obtarć i nie będzie powodować nieprzyjemnego uczucia ciągnięcia. 

Arm Blaster jest bardzo odporny na uszkodzenia i złamania oraz łatwy w utrzymaniu w czystości. Jest to kompaktowy przyrząd do ćwiczeń, który można zabrać ze sobą nawet na trening w plenerze. 

Specyfikacja:

+ Materiał: stal hartowana

+ Izoluje bicepsy dla większych korzyści

+ Paski nylonowe i neoprenowa poduszka na szyi, regulowane

+ Stymuluje właściwą formę i technikę

+ Łatwy transport

+ Uniwersalny rozmiar

+ Długość: 60 cm

+ Szerokość: 9 cm

+ Długość podłokietnika z pianką neoprenową: 12 cm

+ Długość paska: 100 cm

7S ARM BLASTER
2019-11-21

Zobacz także

Komentarze

Dodaj opinię

Arm Blaster przyrząd do ćwiczeń 7sports

Arm Blaster to przyrząd do ćwiczeń, który ma za zadanie izolację mięśni bicepsów. Doskonale sprawdzi się w domowych siłowniach.

Co sądzisz o tym produkcie?

16 innych produktów w tej kategorii